No.550 Fengwang Road.Fengxian distric Shanghai China
Thuis Productencommerciële wasmachine

De de industriële wasmachine en droger van de stoffendoek voor commercieel gebruik

De de industriële wasmachine en droger van de stoffendoek voor commercieel gebruik

    • Industrial fabric cloth washing machine and dryer for commercial use
    • Industrial fabric cloth washing machine and dryer for commercial use
  • Industrial fabric cloth washing machine and dryer for commercial use

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shanghai, China
    Merknaam: LAIJIE
    Certificering: CE
    Modelnummer: XGQ

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1 stuk
    Prijs: USD 5776
    Verpakking Details: Triplex verpakking
    Levertijd: 15 dagen na ontvangen betaling
    Betalingscondities: D/A, L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Levering vermogen: 3000 stukken per jaar
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Naam van het product: De de industriële wasmachine en droger van de stoffendoek voor commercieel gebruik Trommeldiameter: 902mm
    Trommel Afd.: 500mm Wassnelheid: 36 t/min
    Gebruikt voor: Hotel, Wasserijwinkels, het Ziekenhuis GS-code: 84502000

    De de industriële wasmachine en droger van de stoffendoek voor commercieel gebruik

    Technisch product:
     
    1. wanneer de onevenwichtskracht te groot is, houd automatisch op en alarm.
    2.Strong dehydratiemacht, die droogtijd en energie bespaart
    3.Frequency omzettingsaandrijving, superieure prestaties, veilig en betrouwbaar.
    4.Intelligent-de grens van fluorocarbon de structuur van de asverbinding, efficiënt tegen zure en alkalivoorwaarden op hoge temperatuur en sterke, het grote ontwerp van het overstromingsgat, isolatielekkage en bescherming van lagers, verlengt levensduur.
    5.Fully automatisch, Vooraf ingesteld microcomputer-controlemechanisme, vrij programmeerbaar, konden 30 programma's, exploitant flexibel plaatsen
    6. De roterende kooi wordt ontworpen als een rond en compact gat, dat de mogelijkheid van haakdraad minimaliseert.
    7. Dokkende deur, nauwkeurige controleontruiming die, effectief doekjam verhindert.
    8.Safety het systeem van de deurkoppeling, vermindert moeheid, misbruik en het risico.
    9.  Alle interne en externe structuren van de machine worden gemaakt van epoxyharsverf met sterke corrosieweerstand.
    10. Roestvrij staalpaneel, ultrahoge corrosiebescherming; het externe apparaat van de olieinjectie.
    11. Hoog - de kwaliteit keert systeem om, realiseer gemakkelijk was en het halen van frequentie het stepless aanpassen.
     
    De specificatie:
     
     

    ModelEenheidXgq-30Xgq-50Xgq-70Xgq-100
    Nominaal vermogenkg305070100
    Trommeldiametermm902108012001240
    Trommeldieptemm500600626840
    Wast/min36363432
    Laag Uittrekselt/min375345325325
    Hoog Uittrekselt/min760700660660
    GravitatiekrachtG300300300300
    VoedingV/P/Hz380/3/50380/3/50380/3/50380/3/50
    MotormachtkW45.57.57.5
    Gewichtkg1500220025002900
    Breedtemm1470162518201825
    Dieptemm1520172018802100
    Hoogtemm1900203023002300
    Stoom Pressure*Mpa0.2-0.60.2-0.60.2-0.60.2-0.6
    Het elektrische Verwarmen Power*kW202040

    40

     
     
    Regelmatig Onderhoud:
     
    1. De smeringscontrole van de drukinjectie (het op lithium-gebaseerde smeermiddel van Nr 3) in de oliekop van de machine één keer per maand of ongeveer 30 keer per was.
    2. Omdat de trillingsfrequentie hoog is wanneer de machine wordt ontwaterd, is het noodzakelijk om te controleren of de dragende zetel, de deurscharnier, de motorzetel en de schakelaar los zijn om veiligheid te verzekeren.
    3. Controleer de waterafzet regelmatig bij de bodem van de dragende zetel om ervoor te zorgen dat er geen water in de dragende zetel is en verleng de levensduur van het lager.
    4. Controleer of de driehoeksriem regelmatig wordt losgemaakt en haal regelmatig de driehoeksriem aan.
    5. De lucht bronbewerker zou water moeten vrijgeven regelmatig, en de oliemist zou Nr 10 op tijd moeten bijvullen mechanische olie.
    6. Controleer de bedrading en relais losheid en stofaccumulatie regelmatig in de elektrodoos.
     

    De de industriële wasmachine en droger van de stoffendoek voor commercieel gebruik


     

    Contactgegevens
    Shanghai Laijie Machinery Co.Ltd

    Contactpersoon: Sunny

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten