No.550 Fengwang Road.Fengxian distric Shanghai China
Thuis Productencommerciële wasmachine

De industriële Wasmachine van de Stoffendoek en Drogere Sterke Dehydratiemacht voor Commercieel

De industriële Wasmachine van de Stoffendoek en Drogere Sterke Dehydratiemacht voor Commercieel

Industrial Fabric Cloth Washing Machine And Dryer Strong Dehydration Power For Commercial

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shanghai, China
Merknaam: LAIJIE
Certificering: CE
Modelnummer: XGQ

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: USD 5776
Verpakking Details: Triplex verpakking
Levertijd: 15 dagen na ontvangen betaling
Betalingscondities: D/A, L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 3000 stukken per jaar
Contact nu
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: De de industriële wasmachine en droger van de stoffendoek voor commercieel gebruik Trommeldiameter: 902mm
Trommel Afd.: 500mm Wassnelheid: 36 t/min
Gebruikt voor: Hotel, Wasserijwinkels, het Ziekenhuis GS-code: 84502000
Hoog licht:

commercial laundry washing machine

,

commercial grade washer

De de industriële wasmachine en droger van de stoffendoek voor commercieel gebruik

Technisch product:
 
1. wanneer de onevenwichtskracht te groot is, houd automatisch op en alarm.
2.Strong dehydratiemacht, die droogtijd en energie besparen
3.Frequency omzettingsaandrijving, superieure prestaties, veilig en betrouwbaar.
4.Intelligent-de grens van fluorocarbon de structuur van de asverbinding, efficiënt tegen zure en alkalivoorwaarden op hoge temperatuur en sterke, het grote ontwerp van het overstromingsgat, isolatielekkage en bescherming van lagers, verlengt levensduur.
5.Fully automatisch, Vooraf ingesteld microcomputer-controlemechanisme, vrij programmeerbaar, konden 30 programma's, exploitant flexibel plaatsen
6. De roterende kooi wordt ontworpen als een rond en compact gat, dat de mogelijkheid van haakdraad minimaliseert.
7. Dokkende deur, nauwkeurige controleontruiming die, effectief doekjam verhinderen.
8.Safety het systeem van de deurkoppeling, vermindert moeheid, misbruik en het risico.
9.  Alle interne en externe structuren van de machine worden gemaakt van epoxyharsverf met sterke corrosieweerstand.
10. Roestvrij staalpaneel, ultrahoge corrosiebescherming; het externe apparaat van de olieinjectie.
11. Hoog - de kwaliteit keert systeem om, realiseer gemakkelijk was en het halen van frequentie het stepless aanpassen.
 
De specificatie:
 
 

ModelEenheidXgq-30Xgq-50Xgq-70Xgq-100
Nominaal vermogenkg305070100
Trommeldiametermm902108012001240
Trommeldieptemm500600626840
Wast/min36363432
Laag Uittrekselt/min375345325325
Hoog Uittrekselt/min760700660660
GravitatiekrachtG300300300300
VoedingV/P/Hz380/3/50380/3/50380/3/50380/3/50
MotormachtkW45.57.57.5
Gewichtkg1500220025002900
Breedtemm1470162518201825
Dieptemm1520172018802100
Hoogtemm1900203023002300
Stoom Pressure*Mpa0.2-0.60.2-0.60.2-0.60.2-0.6
Het elektrische Verwarmen Power*kW202040

40

 
 
Regelmatig Onderhoud:
 
1. De smeringscontrole van de drukinjectie (het op lithium-gebaseerde smeermiddel van Nr 3) in de oliekop van de machine één keer per maand of ongeveer 30 keer per was.
2. Omdat de trillingsfrequentie hoog is wanneer de machine wordt ontwaterd, is het noodzakelijk om te controleren of de dragende zetel, de deurscharnier, de motorzetel en de schakelaar los zijn om veiligheid te verzekeren.
3. Controleer de waterafzet regelmatig bij de bodem van de dragende zetel om ervoor te zorgen dat er geen water in de dragende zetel is en verleng de levensduur van het lager.
4. Controleer of de driehoeksriem regelmatig wordt losgemaakt en haal regelmatig de driehoeksriem aan.
5. De lucht bronbewerker zou water moeten vrijgeven regelmatig, en de oliemist zou Nr 10 op tijd moeten bijvullen mechanische olie.
6. Controleer de bedrading en relais losheid en stofaccumulatie regelmatig in de elektrodoos.
 
 
 
 

Contactgegevens
Shanghai Laijie Machinery Co.Ltd

Contactpersoon: Sunny

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten