No.550 Fengwang Road.Fengxian distric Shanghai China
Thuis ProductenIndustriële Wasmachine

De volledige Automatische Op zwaar werk berekende Lage Schok van de Wasserij Commerciële Wasmachine Met geringe geluidssterkte

De volledige Automatische Op zwaar werk berekende Lage Schok van de Wasserij Commerciële Wasmachine Met geringe geluidssterkte

Full Automatic Laundry Commercial Washing Machine Heavy Duty Low Shake Low Noise

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: LAIJIE
Certificering: CE
Modelnummer: Xgq-30

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1
Prijs: USD 4250~USD 8860
Verpakking Details: Van het koolstofdoos + Triplex verpakking
Levertijd: 10 werkdagen
Betalingscondities: Bevestigingsbrief, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 50 stukken per Week
Contact nu
Gedetailleerde productomschrijving
Materiaal: Corrossion-vrij roestvrij staal 304, Capaciteit: 30kg wasserijwasmachine
verwarming: Electric& Stoom spanning: 220/380/415V
Gebruik: School, Hotel, het Ziekenhuis, fabriek, wasserijwinkel Controle: Volledig-automatische & Hand
Functie: Kritische reiniging / residu gratis formaat: 1470*1520*1900mm
Gewicht: Triplex verpakking voordeel: Het hoge schoonmaken

Op zwaar werk berekende Wasserij commerciële wasmachine en drogere prijzen

 

 
Productomschrijving:
 
1. Volledig automatisch, programmeerbaar microcomputer-controlemechanisme, vrij, konden 30 mogelijke programma's, exploitant flexibel plaatsen.
2. Hoog - kwaliteitsroestvrij staal, goede verschijning, met lange levensuur.
3. De volledige structuur van de opschortingsschok, de lage schok, met geringe geluidssterkte, de combinatie schokabsorbering en lentes voor maximumabsorptie, vergen geen bovenmatige stichtingen.
4. Ingevoerd lager, nauwkeurig en duurzaam.
5. De vaste schroevensteun voor vervoer over lange afstand, vermijdt schuddend schade tijdens doorgang.
6. Hoog - realiseert het kwaliteit omgekeerde systeem, gemakkelijk was en het halen van frequentiestap minder aanpassend.
7, Veelvoudig verzegelend systeem, olie het verzegelen, water het verzegelen, roestvrij staal het verzegelen.
8, bouwen-uit dragende smering, eenvoudige verrichting, geschikt onderhoud.
9, de koppelingssysteem van de Veiligheidsdeur, verminderen moeheid, misbruik en het risico.
 
Gedetailleerde Beelden:
 
De volledige Automatische Op zwaar werk berekende Lage Schok van de Wasserij Commerciële Wasmachine Met geringe geluidssterkte
 
Productspecificatie:

ModelEenheidXgq-30Xgq-50Xgq-70Xgq-100
Nominaal vermogenkg305070100
Trommeldiametermm902108012001240
Trommeldieptemm500600626840
Wast/min36363432
Laag Uittrekselt/min375345325325
Hoog Uittrekselt/min760700660660
GravitatiekrachtG300300300300
VoedingV/P/Hz380/3/50380/3/50380/3/50380/3/50
MotormachtkW45.57.57.5
Gewichtkg1500220025002900
Breedtemm1470162518201825
Dieptemm1520172018802100
Hoogtemm1900203023002300
Stoom Pressure*Mpa0.2-0.60.2-0.60.2-0.60.2-0.6
Het elektrische Verwarmen Power*kW20202020

 
De volledige Automatische Op zwaar werk berekende Lage Schok van de Wasserij Commerciële Wasmachine Met geringe geluidssterkte
 
 
 
 

 

 

 

 

 

Contactgegevens
Shanghai Laijie Machinery Co.Ltd

Contactpersoon: Sunny

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten