No.550 Fengwang Road.Fengxian distric Shanghai China
Thuis Productencommerciële wasmachine

50kg de volledig Automatische Op zwaar werk berekende Snelheid van de Wasmachine36rpm Was voor Wasserijwinkel

50kg de volledig Automatische Op zwaar werk berekende Snelheid van de Wasmachine36rpm Was voor Wasserijwinkel

50kg Fully Automatic Heavy Duty Washing Machine 36rpm Washing Speed For Laundry Shop

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shanghai, China
Merknaam: LAIJIE
Certificering: CE
Modelnummer: Xgq-50

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Triplex verpakking
Levertijd: 15 dagen na ontvangen betaling
Betalingscondities: D/A, L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 50 stukken per Maand
Contact nu
Gedetailleerde productomschrijving
Materiaal: Roestvrij staal 304 wascapaciteit: 50kg
Trommeldiameter: 1080mm Trommel Afd.: 600 mm
Gravitatiekracht: 300g Wassnelheid: 36rpm
Dimensie: 1625*1720*2030mm Gewicht: 2200kg
Installatie: vrije status
Hoog licht:

commercial laundry washing machine

,

commercial grade washer

H50kg volledig automatische op zwaar werk berekende wasmachine voor wasserijwinkel


Productomschrijving:

1. Volledig automatisch, programmeerbaar microcomputer-controlemechanisme, vrij, konden 30 mogelijke programma's, exploitant flexibel plaatsen.
2. De volledige structuur van de opschortingsschok, de lage schok, met geringe geluidssterkte, de combinatie schokabsorbering en lentes voor maximumabsorptie, vergen geen bovenmatige stichtingen.
3. Ingevoerd lager, nauwkeurig en duurzaam.
4. Hoog - realiseert het kwaliteit omgekeerde systeem, gemakkelijk was en het halen van frequentiestap minder aanpassend.
5, bouwen-uit dragende smering, eenvoudige verrichting, geschikt onderhoud.
6, de koppelingssysteem van de Veiligheidsdeur, verminderen moeheid, misbruik en het risico.

Productspecificatie:

ModelEenheidXgq-30Xgq-50Xgq-70Xgq-90Xgq-100
Nominaal vermogenkg30507090100
Trommeldiametermm9021080120012001240
Trommeldieptemm500600626820840
TrommelcapaciteitL3195497089271014
Wassnelheidr/min3636343232
Lage extrractr/min375345325325325
Hoog uittrekselr/min760700660660660
GravitatiekrachtG300300300300300
MotormachtkW45.57.57.57.5
OmschakelaarsmachtkW5.57.5111111
Elektrische het verwarmen machtkW2020404040
Koud waterinterfaceDN4040404040
StoominterfaceDN2525252525
DrainageinterfaceDN125125125125125
Samengeperst ether-interfacemm88888
Waterverbruikl/u7351087130714531527
Stoomconsumptiekg/u2642557078
MachtsconsumptiekW/h0,821.131.421.421.42
Samengeperste luchtconsumptiel/u1010101010
WaterdrukMPa0.2-0.40.2-0.40.2-0.40.2-0.40.2-0.4
StoomdrukMPa0.4-0.60.4-0.60.4-0.60.4-0.60.4-0.6
Werkdruk van samengeperste luchtMPa0.2-0.40.2-0.40.2-0.40.2-0.40.2-0.4
Nominale spanningV380380380380380
Lengtemm14701625182018201825
Breedtemm15201720188020252100
Hoogtemm19002030230023002300
Nieuw gewichtkg15002200250029003000
Dubbele drainage -----
Handenergencysysteem Extra lastenExtra lastenExtra lastenExtra lastenExtra lasten
Het verwarmen (Vrije keuze) het √Electric verwarmenhet √Electric verwarmenhet √Electric verwarmenhet √Electric verwarmenhet √Electric verwarmen
  √steam√steam√steam√steam√steam

 
 
 

Ons bedrijf: 
 
Shanghai Laijie is een professionele andinternationalonderneming het integreren ontwikkeling productie, marketing, en het onderhouden van commercieel en industrieel wasserijmateriaal. Gevestigd in het industrieterrein van beautifulShanghaifengcheng. Geregistreerd in 1992 en hebben 120 personeelsleden, is de jaarlijkse productiecapaciteit 3000 reeksen. Onze hoofdproducten zijn industriële wasmachinetrekker, automatische drogere, Hydrotrekker, het Strijken machine, die machine en ander wasserijmateriaal vouwen. Wij hebben met handelsmaatschappijen en uitgevoerde producten aan de Verenigde Staten, het Midden-Oosten, Vietnam, Myanmar, Canada, Duitsland, Spanje, Pakistan, Maleisië, Indonesië, Zuid-Afrika, Tanzania, Chili, meer dan 30 landen samengewerkt. Vanaf 1999 begon Shanghai toebehoren en volledige machines voor verscheidene bekende ondernemingen in de wasserijindustrie te verstrekken. Tijdens deze periode het ons helpt accumuleerde heel wat ervaring van beheer en systeem voor kwaliteitscontrole. Wij hebben strikt systeem voor kwaliteitscontrole overeenkomstig de Standaard, strikte inspectie van ISO9001 in elke productverwerking: inspectie de materiële van de inspectie (IQC) verwerking (IPQC) en definitieve inspectie (FQC), die verzekeren is elke machine perfect alvorens te sturen. Vandaag heeft Shanghai Laijie meer dan 20 verkooptak en agenten in binnenlandse markt. Peking Laijie, Wuhan Laijie, Nantong Laijie, Hangzhou Laijie, Kunshan Laijie, Weihai Laijie, Zhengzhou Laijie, Xiamen Laijie. Tegelijkertijd zijn wij actief ontwikkelingsmarkt overzee, zal al personeel van Laijie aan het in dienst nemen in het ontwikkelen van nieuwe wasmachine om uw behoefte tevreden te stellen verdergaan. Shanghai Laijie is een professionele en internationale onderneming het integreren ontwikkeling, productie, marketing, en het onderhouden van commercieel en industrieel wasserijmateriaal. Gevestigd in het mooie industrieterrein van Shanghai Fengcheng. Geregistreerd in 1992 en hebben 120 personeelsleden, is de jaarlijkse productiecapaciteit 3000 reeksen. Onze hoofdproducten zijn industriële wasmachinetrekker, automatische drogere, Hydrotrekker, het Strijken machine, die machine en ander wasserijmateriaal vouwen. Wij hebben met handelsmaatschappijen en uitgevoerde producten aan de Verenigde Staten, het Midden-Oosten, Vietnam, Myanmar, Canada, Duitsland, Spanje, Pakistan, Maleisië, Indonesië, Zuid-Afrika, Tanzania, Chili, meer dan 30 landen samengewerkt.
 
Ons voordeel van onze commerciële wasmachine:
 
1, Geavanceerde 30+ computerprogramma's.
2, Roestvrij staalbouw.
3, Grote diametertrommel.
4, Geavanceerde uitvinderstechnologie.
5, Snelle efficiënt het halen.
6, Opschortingssysteem met de lente en schokabsorbering.
7, de koppelingssysteem van de Veiligheidsdeur.
8, Gemakkelijk Onderhoud.
9, Bovenkant gevestigde motorstructuur, met lange levensuur van wasmachine.
10, beschikbaar Noodsituatie Handbesturingssysteem.

 
50kg de volledig Automatische Op zwaar werk berekende Snelheid van de Wasmachine36rpm Was voor Wasserijwinkel

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Contactgegevens
Shanghai Laijie Machinery Co.Ltd

Contactpersoon: Sunny

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten