No.550 Fengwang Road.Fengxian distric Shanghai China
Thuis Productencommerciële wasmachine

50kg de volledig Automatische Op zwaar werk berekende Snelheid van de Wasmachine36rpm Was voor Wasserijwinkel

50kg de volledig Automatische Op zwaar werk berekende Snelheid van de Wasmachine36rpm Was voor Wasserijwinkel

    • 50kg Fully Automatic Heavy Duty Washing Machine 36rpm Washing Speed For Laundry Shop
  • 50kg Fully Automatic Heavy Duty Washing Machine 36rpm Washing Speed For Laundry Shop

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shanghai, China
    Merknaam: LAIJIE
    Certificering: CE
    Modelnummer: Xgq-50

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1 stuk
    Prijs: Negotiable
    Verpakking Details: Triplex verpakking
    Levertijd: 15 dagen na ontvangen betaling
    Betalingscondities: D/A, L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Levering vermogen: 50 stukken per Maand
    Contact
    Gedetailleerde productomschrijving
    Materiaal: Roestvrij staal 304 wascapaciteit: 50kg
    Trommeldiameter: 1080mm Trommel Afd.: 600 mm
    Gravitatiekracht: 300g Wassnelheid: 36rpm
    Dimensie: 1625*1720*2030mm Gewicht: 2200kg
    Installatie: vrije status
    Hoog licht:

    commercial laundry washing machine

    ,

    commercial grade washer

    H50kg volledig automatische op zwaar werk berekende wasmachine voor wasserijwinkel


    Productomschrijving:

    1. Volledig automatisch, programmeerbaar microcomputer-controlemechanisme, vrij, konden 30 mogelijke programma's, exploitant flexibel plaatsen.
    2. De volledige structuur van de opschortingsschok, de lage schok, met geringe geluidssterkte, de combinatie schokabsorbering en lentes voor maximumabsorptie, vergen geen bovenmatige stichtingen.
    3. Ingevoerd lager, nauwkeurig en duurzaam.
    4. Hoog - realiseert het kwaliteit omgekeerde systeem, gemakkelijk was en het halen van frequentiestap minder aanpassend.
    5, bouwen-uit dragende smering, eenvoudige verrichting, geschikt onderhoud.
    6, de koppelingssysteem van de Veiligheidsdeur, verminderen moeheid, misbruik en het risico.

    Productspecificatie:

    ModelEenheidXgq-30Xgq-50Xgq-70Xgq-90Xgq-100
    Nominaal vermogenkg30507090100
    Trommeldiametermm9021080120012001240
    Trommeldieptemm500600626820840
    TrommelcapaciteitL3195497089271014
    Wassnelheidr/min3636343232
    Lage extrractr/min375345325325325
    Hoog uittrekselr/min760700660660660
    GravitatiekrachtG300300300300300
    MotormachtkW45.57.57.57.5
    OmschakelaarsmachtkW5.57.5111111
    Elektrische het verwarmen machtkW2020404040
    Koud waterinterfaceDN4040404040
    StoominterfaceDN2525252525
    DrainageinterfaceDN125125125125125
    Samengeperst ether-interfacemm88888
    Waterverbruikl/u7351087130714531527
    Stoomconsumptiekg/u2642557078
    MachtsconsumptiekW/h0,821.131.421.421.42
    Samengeperste luchtconsumptiel/u1010101010
    WaterdrukMPa0.2-0.40.2-0.40.2-0.40.2-0.40.2-0.4
    StoomdrukMPa0.4-0.60.4-0.60.4-0.60.4-0.60.4-0.6
    Werkdruk van samengeperste luchtMPa0.2-0.40.2-0.40.2-0.40.2-0.40.2-0.4
    Nominale spanningV380380380380380
    Lengtemm14701625182018201825
    Breedtemm15201720188020252100
    Hoogtemm19002030230023002300
    Nieuw gewichtkg15002200250029003000
    Dubbele drainage -----
    Handenergencysysteem Extra lastenExtra lastenExtra lastenExtra lastenExtra lasten
    Het verwarmen (Vrije keuze) het √Electric verwarmenhet √Electric verwarmenhet √Electric verwarmenhet √Electric verwarmenhet √Electric verwarmen
      √steam√steam√steam√steam√steam

     
     
     

    Ons bedrijf: 
     
    Shanghai Laijie is een professionele andinternationalonderneming het integreren ontwikkeling productie, marketing, en het onderhouden van commercieel en industrieel wasserijmateriaal. Gevestigd in het industrieterrein van beautifulShanghaifengcheng. Geregistreerd in 1992 en hebben 120 personeelsleden, is de jaarlijkse productiecapaciteit 3000 reeksen. Onze hoofdproducten zijn industriële wasmachinetrekker, automatische drogere, Hydrotrekker, het Strijken machine, die machine en ander wasserijmateriaal vouwen. Wij hebben met handelsmaatschappijen en uitgevoerde producten aan de Verenigde Staten, het Midden-Oosten, Vietnam, Myanmar, Canada, Duitsland, Spanje, Pakistan, Maleisië, Indonesië, Zuid-Afrika, Tanzania, Chili, meer dan 30 landen samengewerkt. Vanaf 1999 begon Shanghai toebehoren en volledige machines voor verscheidene bekende ondernemingen in de wasserijindustrie te verstrekken. Tijdens deze periode het ons helpt accumuleerde heel wat ervaring van beheer en systeem voor kwaliteitscontrole. Wij hebben strikt systeem voor kwaliteitscontrole overeenkomstig de Standaard, strikte inspectie van ISO9001 in elke productverwerking: inspectie de materiële van de inspectie (IQC) verwerking (IPQC) en definitieve inspectie (FQC), die verzekeren is elke machine perfect alvorens te sturen. Vandaag heeft Shanghai Laijie meer dan 20 verkooptak en agenten in binnenlandse markt. Peking Laijie, Wuhan Laijie, Nantong Laijie, Hangzhou Laijie, Kunshan Laijie, Weihai Laijie, Zhengzhou Laijie, Xiamen Laijie. Tegelijkertijd zijn wij actief ontwikkelingsmarkt overzee, zal al personeel van Laijie aan het in dienst nemen in het ontwikkelen van nieuwe wasmachine om uw behoefte tevreden te stellen verdergaan. Shanghai Laijie is een professionele en internationale onderneming het integreren ontwikkeling, productie, marketing, en het onderhouden van commercieel en industrieel wasserijmateriaal. Gevestigd in het mooie industrieterrein van Shanghai Fengcheng. Geregistreerd in 1992 en hebben 120 personeelsleden, is de jaarlijkse productiecapaciteit 3000 reeksen. Onze hoofdproducten zijn industriële wasmachinetrekker, automatische drogere, Hydrotrekker, het Strijken machine, die machine en ander wasserijmateriaal vouwen. Wij hebben met handelsmaatschappijen en uitgevoerde producten aan de Verenigde Staten, het Midden-Oosten, Vietnam, Myanmar, Canada, Duitsland, Spanje, Pakistan, Maleisië, Indonesië, Zuid-Afrika, Tanzania, Chili, meer dan 30 landen samengewerkt.
     
    Ons voordeel van onze commerciële wasmachine:
     
    1, Geavanceerde 30+ computerprogramma's.
    2, Roestvrij staalbouw.
    3, Grote diametertrommel.
    4, Geavanceerde uitvinderstechnologie.
    5, Snelle efficiënt het halen.
    6, Opschortingssysteem met de lente en schokabsorbering.
    7, de koppelingssysteem van de Veiligheidsdeur.
    8, Gemakkelijk Onderhoud.
    9, Bovenkant gevestigde motorstructuur, met lange levensuur van wasmachine.
    10, beschikbaar Noodsituatie Handbesturingssysteem.

     
    50kg de volledig Automatische Op zwaar werk berekende Snelheid van de Wasmachine36rpm Was voor Wasserijwinkel 0

     

     
     
     
     
     
     
     
     

     

    Contactgegevens
    Shanghai Laijie Machinery Co.Ltd

    Contactpersoon: Sunny

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten