Alle producten
-
Industriële Wasmachine
-
commerciële wasmachine
-
horizontale wasmachine
-
wasserijwasmachine
-
Het Materiaal van de hotelwasserij
-
het materiaal van de het ziekenhuiswasserij
-
Industriële Wasmachinetrekker
-
Hydrotrekkermachine
-
industriële drogere machine
-
Bedblad die Machine vouwen
-
chemisch reinigenmachine
-
Wasserij het Eindigen Materiaal
-
Wasserij Flatwork Ironer
-
muntstuk in werking gestelde wasmachine
-
Naser MollaeiDe zeer goede leverancier, biedt altijd hoogte aan - kwaliteitswasmachine. -
Mahmoud TawfiqDe wasmachine kijkt goed, opnieuw zal kopen. -
Marcos ManozzoDe prijs is goed, overwegend samenwerking op lange termijn
zoekwoorden [ laundry washer and dryer ] bij elkaar passen 112 producten.
De betrouwbare Wasmachine van het de Wasserijmateriaal van 40kg Industriële en Drogere Toestellen
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Gebruik: | wasserij, hotel, het ziekenhuis |
| Brandstof: | Elektrisch & stoom |
Op zwaar werk berekende Muntstuk In werking gestelde Wasserijmachines en Droger voor Commercieel Gebruik
| wascapaciteit: | 70kg |
|---|---|
| Toepassing: | Wasserij, hotel, fabriek, hotel, universiteit, enz. |
| De overzee dienst: | Beschikbaar |
70kg de voorwasmachine van de Ladingswasserij en Drogere Energie - besparing voor Kledingstukfabrieken
| Capaciteit: | 70kg |
|---|---|
| Trommeldiameter: | 1200mm |
| Trommeldiepte: | 626mm |
De aangepaste Industriële Wasmachine en de Droger van Full Auto 50kg voor Goedgekeurd Hotelsce
| Naam: | 50kg de commerciële Wasmachine van de Hotelwasserij en Drogere Machine |
|---|---|
| Functie: | Was en Water het Halen |
| HS Code: | 84502000 |
De voorwasmachine van de Ladings Industriële Rang en Droger Groot de Ladingsroestvrij staal van 100kg
| Productnaam: | 100kg voor de ladings Industriële Wasmachine en Droger van de roestvrij staalwasmachine |
|---|---|
| Capaciteit: | 30KG, 50KG, 70KG, 100KG |
| HS Code: | 84502000 |
Van de de wasmachinewasserij van hoge snelheids Industriële kleren de wasmachinetrekker
| Capaciteit: | 10KG-120KG |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal 304 |
| Voltage: | 220 V/50 Herz |
20kg - 120kg-Wasmachine 304 van het Hotellinnen de Wasmachinetrekker van de Roestvrij staalwasserij
| Merk: | LAIJIE |
|---|---|
| Capaciteit: | 100kg de trekker van de wasserijwasmachine |
| Het verwarmen: | Electric&Steam |
7.5kw 100kg capacity commercial grade washer and dryer commercial laundry machine
| Plaats van herkomst: | Shanghai, China (Vasteland) |
|---|---|
| Het verwarmen: | Het elektrische verwarmen, Stoom het verwarmen |
| Functie:: | het wassen, het halen |
15kg het capaciteitsmuntstuk stelde Wasmachine en Drogere 220v in werking - 450v Drie in Één Functie
| Product: | de de in werking gestelde wasmachine en droger van 15 kg muntstuk voor verkoop |
|---|---|
| Capaciteit: | 15kg |
| Voltage: | 220V~450V |
30KG wasserijwasmachine en Droger met Elektrische 380V en Stoom het Verwarmen
| Materiaal: | Roestvrij Staal |
|---|---|
| Trommeldiameter: | 902mm |
| Trommel Afd.: | 500mm |

