Alle producten
-
Industriële Wasmachine
-
commerciële wasmachine
-
horizontale wasmachine
-
wasserijwasmachine
-
Het Materiaal van de hotelwasserij
-
het materiaal van de het ziekenhuiswasserij
-
Industriële Wasmachinetrekker
-
Hydrotrekkermachine
-
industriële drogere machine
-
Bedblad die Machine vouwen
-
chemisch reinigenmachine
-
Wasserij het Eindigen Materiaal
-
Wasserij Flatwork Ironer
-
muntstuk in werking gestelde wasmachine
-
Naser MollaeiDe zeer goede leverancier, biedt altijd hoogte aan - kwaliteitswasmachine. -
Mahmoud TawfiqDe wasmachine kijkt goed, opnieuw zal kopen. -
Marcos ManozzoDe prijs is goed, overwegend samenwerking op lange termijn
zoekwoorden [ 50kg business washing machine ] bij elkaar passen 22 producten.
25-100kg industriële de Wasserijwasmachine Aangepaste Kleur van de Sterktewasmachine
| Productnaam: | Volledig automatische industriële de wasserijwasmachine van 25-100kg voor het ziekenhuis en hotel |
|---|---|
| Capaciteit: | 30KG, 50KG, 70KG, 100KG |
| HS Code: | 84502000 |
De elektrische het Verwarmen Capaciteit van de het Materiaalwasmachine 30KG van de het Ziekenhuiswasserij
| Nominaal vermogen: | 30KG |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Vervangstukken: | aangeboden |
30KG elektrische het Verwarmen Commerciële Wasmachine voor de Wasserijdienst
| Productnaam: | de voorwasmachine van de ladingswasserij |
|---|---|
| Capaciteit: | 15kg, 20kg, 30kg, 50kg, 70kg, 100kg, 150kg |
| Installatie: | 100% vrije status |
Roestvrij staal Horizontale Wasmachine 50kg voor de Zaken van de Self - servicewasserij
| model: | Xgp-50 |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij Staal |
| Trommeldiameter: | 780mm |
Van het de Wasserijmateriaal van het water Efficiënte Hotel Commerciële de Wasmachine Drogere 50kg Capaciteit
| wasmachine: | 50KG |
|---|---|
| Productnaam: | Volledige automatische 50kg-de wasmachineprijzen van het capaciteitshotel voor verkoop |
| Controle: | Computer |
De volledig Automatische Capaciteit van de Wasmachine Drogere Machines 35kg van Commerical Industriële
| verwarming: | Het elektrische Verwarmen |
|---|---|
| Materiaal: | roestvrij staal of andere |
| Installatie: | 100% vrije status |
De Besparingswasmachine van het hoog rendementwater voor Wasserijzaken
| Wassnelheid: | 36 t/min |
|---|---|
| Trommeldiameter: | 1080mm |
| Trommelafdeling: | 500mm |
De duurzame Wasmachine en de Drogers van 30kg Commerciële voor Hotels/Troep/het Ziekenhuisgebruik
| wasmachine: | 30kg |
|---|---|
| Productnaam: | Volledige automatische 50kg-de wasmachineprijzen van het capaciteitshotel voor verkoop |
| Controle: | Computer |
De voorwasmachine van de Ladings Industriële Rang en Droger Groot de Ladingsroestvrij staal van 100kg
| Productnaam: | 100kg voor de ladings Industriële Wasmachine en Droger van de roestvrij staalwasmachine |
|---|---|
| Capaciteit: | 30KG, 50KG, 70KG, 100KG |
| HS Code: | 84502000 |
Hoge van de de Wasmachine Volledige Opschorting van de Pers Schone Commerciële Wasserij de Schokstructuur
| Wascapaciteit: | 30kg 50kg 70kg 100kg |
|---|---|
| HS Code: | 84502000 |
| Materiaal: | Roestvrij staal 304 |

