Alle producten
-
Industriële Wasmachine
-
commerciële wasmachine
-
horizontale wasmachine
-
wasserijwasmachine
-
Het Materiaal van de hotelwasserij
-
het materiaal van de het ziekenhuiswasserij
-
Industriële Wasmachinetrekker
-
Hydrotrekkermachine
-
industriële drogere machine
-
Bedblad die Machine vouwen
-
chemisch reinigenmachine
-
Wasserij het Eindigen Materiaal
-
Wasserij Flatwork Ironer
-
muntstuk in werking gestelde wasmachine
-
Naser MollaeiDe zeer goede leverancier, biedt altijd hoogte aan - kwaliteitswasmachine. -
Mahmoud TawfiqDe wasmachine kijkt goed, opnieuw zal kopen. -
Marcos ManozzoDe prijs is goed, overwegend samenwerking op lange termijn
zoekwoorden [ 50kg business washing machine ] bij elkaar passen 22 producten.
50kg het ziekenhuis/Commerciële Wasserijwasmachine, Wasserij Bedrijfswasmachine
| Rated capacity: | 50KG |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Vervangstukken: | Aangeboden |
Industriële wasmachine met geavanceerde technologie
| Naam van het product: | 50KG industriële Wasmachine |
|---|---|
| Brandnaam: | LAIJIE |
| programma's: | 30+ |
Water Efficiënte Industriële Wasmachine 50kg, de Trekkermachine van de Wasserijwasmachine
| wascapaciteit: | 50kg |
|---|---|
| GS-code: | 84502000 |
| Gebruik: | laundromat, school, het ziekenhuis, textielfabriek |
De volledige Automatische Wasmachine van de het Ziekenhuiswasserij met 15kg - 50kg-Capaciteit
| wascapaciteit: | 15~50kg |
|---|---|
| GS-code: | 84502000 |
| Gebruik: | laundromat, school, het ziekenhuis, textielfabriek |
Van de de Wasmachine Voorlading van de hotelwasserij Industriële de Wasmachine50kg Capaciteit
| wascapaciteit: | 15~50kg |
|---|---|
| GS-code: | 84502000 |
| Gebruik: | laundromat, school, het ziekenhuis, textielfabriek |
50kg van de Wasserijwasmachines van het capaciteitshotel het Roestvrije staal Volledige Automatisch
| wasmachine: | 50KG |
|---|---|
| Productnaam: | Volledige automatische 50kg-de wasmachineprijzen van het capaciteitshotel voor verkoop |
| Controle: | Computer |
Volledig Automatische Commerciële Wasserijwasmachine/Laundromat Wasmachine en Droger
| model: | Xgq-50 |
|---|---|
| materrial: | Roestvrij staal 304 |
| GS-code: | 84502000 |
30 kg 50 kg 100 kg zware wasmachine extractor industriële wasmachine
| Capaciteit: | 100kg |
|---|---|
| Automatische rangschikking: | Volledige Automatisch |
| Naam van het product: | 30+ programma's100kg industriële wasmachine |
Elektrisch/Stoom die Industriële Voorladerwasmachine met Omschakelaarssysteem verwarmen
| wascapaciteit: | 30kg, 50kg, 70kg, 100kg |
|---|---|
| GS-code: | 84502000 |
| Gebruik: | laundromat, school, het ziekenhuis, textielfabriek |
Stoom die Industriële Wasserijwasmachine met Omschakelaarssysteem XGQ verwarmen
| Wascapaciteit: | 30KG, 50KG, 70KG, 100KG |
|---|---|
| HS Code: | 84502000 |
| Gebruik: | laundromat, school, het ziekenhuis, textielfabriek |

