Alle producten
-
Industriële Wasmachine
-
commerciële wasmachine
-
horizontale wasmachine
-
wasserijwasmachine
-
Het Materiaal van de hotelwasserij
-
het materiaal van de het ziekenhuiswasserij
-
Industriële Wasmachinetrekker
-
Hydrotrekkermachine
-
industriële drogere machine
-
Bedblad die Machine vouwen
-
chemisch reinigenmachine
-
Wasserij het Eindigen Materiaal
-
Wasserij Flatwork Ironer
-
muntstuk in werking gestelde wasmachine
-
Naser MollaeiDe zeer goede leverancier, biedt altijd hoogte aan - kwaliteitswasmachine. -
Mahmoud TawfiqDe wasmachine kijkt goed, opnieuw zal kopen. -
Marcos ManozzoDe prijs is goed, overwegend samenwerking op lange termijn
zoekwoorden [ 2 rollers laundry sheet ironing machine ] bij elkaar passen 34 producten.
Op zwaar werk berekende Linnen het Strijken Machine, Commerciële Bedblad het Strijken Machine
| NAAM: | Op zwaar werk berekende (1-4 cilinders/rollen) Linnen het strijken machine, commercieel bedblad iron |
|---|---|
| Model: | Yzi-3000 |
| Het strijken snelheid: | 1-10 m |
800 mm roltrommel Gasverwarmd wasgoed platte werkstuk strijker beddengoed strijkijzer
| Naam van het product: | het gas verwarmde ijzer van het wasserij vlakke werk |
|---|---|
| het verwarmen: | gas het verwarmen |
| Toepasselijk: | hotel en het ziekenhuis |
Het professionele Elektrische de Stoom van Flatwork Ironer van de Rolwasserij Verwarmen voor Bedsheet
| Capaciteit: | 1, 2,3 rollen |
|---|---|
| verwarming: | stoom het verwarmen, het elektrische verwarmen |
| Materiaal: | Koolstofstaal, Roestvrij staal |
Het Blad die van het hotelbed de Omslag van de Machinewasserij met 3300mm het Vouwen Grootte vouwen
| Productnaam: | De Automatische Wasserij die van de hotelstof Machine met 3300mm het Vouwen grootte vouwen |
|---|---|
| Model: | Zd-3300 |
| Het vouwen van laag: | 32 |
1600mm Hotel Automatische Strijkmachine Industriële Platwerk Strijkmachine
| Productnaam: | Strijkmachine voor beddengoed van 1600 mm |
|---|---|
| Rollen materiaal: | Roestvrij staal 304 |
| Rol diameter: | 800mm |
Gas Verwarming Roller Strijkmachine Hotel Ziekenhuis Flatwork Lakens Strijkapparatuur
| productnaam: | Hotel Ziekenhuis Gebruikte rolstrijkmachine |
|---|---|
| Rollen materiaal: | Roestvrij staal 304 |
| Sollicitatie: | hotel, ziekenhuis beddengoed strijkmachine |
Elektrische het Verwarmen Wasserij Flatwork Ironer, de Rol van Bedbladen Commerciële het Strijken Machine
| Capaciteit: | 2 rollen |
|---|---|
| model: | Yzii-3000 |
| Materiaal: | Koolstofstaal, Roestvrij staal |
Commerciële Wasserij Flatwork Ironer, Automatische het Strijken Machine voor Wasserij
| naam: | Hete product Commerciële Automatische het strijken machinewasserij flatwork ironer yzii-3300 |
|---|---|
| Het verwarmen manier: | Stoom en Elektrisch |
| het strijken snelheid: | 3-20 m |
Stoom/Elektrische het Verwarmen Flatwork het Strijken Machine 2 Broodjes voor Wasserijhotel
| Naam van het product: | Wasserijhotel Steam&Electric die Flatwork-het Strijken Machine Ironer verwarmen |
|---|---|
| Roll: | 2 broodjes |
| diameter van broodje: | 800mm |
1-5 Kader en Helper van Flatwork Ironer van de rollen de het Professionele Wasserij
| Naam van het product: | Van de wasserijstoom Industriële Flatwork het Strijken van Flatwork Ironer Machine |
|---|---|
| rolaantal: | 1~5 rollen |
| Roldiameter: | Het elektrische verwarmen, Stoom het verwarmen, Gas het verwarmen |

