Alle producten
-
Industriële Wasmachine
-
commerciële wasmachine
-
horizontale wasmachine
-
wasserijwasmachine
-
Het Materiaal van de hotelwasserij
-
het materiaal van de het ziekenhuiswasserij
-
Industriële Wasmachinetrekker
-
Hydrotrekkermachine
-
industriële drogere machine
-
Bedblad die Machine vouwen
-
chemisch reinigenmachine
-
Wasserij het Eindigen Materiaal
-
Wasserij Flatwork Ironer
-
muntstuk in werking gestelde wasmachine
-
Naser MollaeiDe zeer goede leverancier, biedt altijd hoogte aan - kwaliteitswasmachine. -
Mahmoud TawfiqDe wasmachine kijkt goed, opnieuw zal kopen. -
Marcos ManozzoDe prijs is goed, overwegend samenwerking op lange termijn
zoekwoorden [ 2 rollers laundry sheet ironing machine ] bij elkaar passen 34 producten.
Het Blad van de hotel Automatische Wasserij het Strijken Machine, Commerciële Rol het Strijken Machine
| Product name: | Fast working automatic laundryequipment iron machine/automatic iron machine |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| toepasselijk: | Allerlei kledingstukken |
800 van het de wasserij vlakke werk van mm gas verwarmde bladen van het het ijzerbed het strijken machine
| productnaam: | strijkmachine voor beddengoed |
|---|---|
| rol materiaal: | Roestvrij staal 304 |
| Roldiameter: | 800mm |
2500 mm zware linnen strijkijzer Commerciële beddoeken strijkijzer
| Naam van het product: | Commerciële Bedblad het Strijken Machine |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Toepasselijk: | hotel en het ziekenhuis |
Industrieel Wasserijblad die Machine/Auto Commerciële Vouwende Machine vouwen
| Naam van het product: | De industriële Machine van de het Bladomslag van het Wasserijmateriaal/Auto Vouwende Machine |
|---|---|
| Andere Naam: | hotelhanddoek die machine vouwen |
| Materiaal: | Roestvrij staal of Verf |
De Wasserij Flatwork Ironer van de roestvrij staalrol/het Strijken Machine voor Bedbladen
| Naam van het product: | Het Blad van de roestvrij staalrol het Strijken Machine voor Wasserijwinkel yzi-3300 |
|---|---|
| spanning: | 380V |
| Maximum het strijken breedte: | 3300mm |
Stoom het verwarmen het Blad van het Hotellinnen het Strijken Machine met 800mm Roldiameter
| naam: | Stoom het verwarmen het Blad van het Hotellinnen het Strijken Machine met 800mm Roldiameter |
|---|---|
| Andere Naam: | hotelwasserij flatwork ironer |
| spanning: | 380V |
Volledig Automatische Wasserijpers het Strijken Machine, Machine van 2 Rollen de Vlakke Ironer
| Capaciteit: | 2 rollen |
|---|---|
| diameter van broodje: | 800mm |
| Materiaal: | Koolstofstaal, Roestvrij staal |
Automatische Wasserij Industriële het Strijken Machine met Stoomgenerator en Stoomstrijkijzer
| naam: | Volledige automatische het strijken machine met stoomgenerator en stoomstrijkijzer voor wasserij en |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuwe |
| spanning: | AC220V/380V |
De industriële Elektrische het Verwarmen Machine van Wasserijflatwork Ironer voor Kledingstukkenstoffen
| Naam van het product: | Ce keurde Industriële het Strijken Machine Elektrische het Verwarmen Wasserij Ironer goed |
|---|---|
| Nominale spanning: | 220V/380V/440V |
| het strijken snelheid: | 1-10 m |
LAIJIE Automatische Wasserij Flatwork Strijkmachine Enkele Rol 1600mm
| Productnaam: | 1600 mm strijkmachine met enkele rol |
|---|---|
| rol materiaal: | Roestvrij staal 304 |
| Sollicitatie: | hotel, ziekenhuis beddengoed strijkmachine |

