Alle producten
-
Industriële Wasmachine
-
commerciële wasmachine
-
horizontale wasmachine
-
wasserijwasmachine
-
Het Materiaal van de hotelwasserij
-
het materiaal van de het ziekenhuiswasserij
-
Industriële Wasmachinetrekker
-
Hydrotrekkermachine
-
industriële drogere machine
-
Bedblad die Machine vouwen
-
chemisch reinigenmachine
-
Wasserij het Eindigen Materiaal
-
Wasserij Flatwork Ironer
-
muntstuk in werking gestelde wasmachine
-
Naser MollaeiDe zeer goede leverancier, biedt altijd hoogte aan - kwaliteitswasmachine. -
Mahmoud TawfiqDe wasmachine kijkt goed, opnieuw zal kopen. -
Marcos ManozzoDe prijs is goed, overwegend samenwerking op lange termijn
zoekwoorden [ 2 rollers laundry sheet ironing machine ] bij elkaar passen 34 producten.
Stainleestaal 800mm Rol het Strijken Machinestoom/het Elektrische Verwarmen
| Merknaam:: | LAIJIE-Rol het Strijken machine |
|---|---|
| Het verwarmen: | Elektrische en Stoom/Gasrol het Strijken machine |
| Roldiameter: | 800mm Rol het Strijken machine |
Bedsheetwasserij Flatwork Ironer/Industrieel het Strijken Materiaal met 800mm Diameter
| Naam van het product: | 3000mm Industriële Flatwork het Strijken Machine voor Bedsheet met 800mm diameter |
|---|---|
| Nominale spanning: | 380V |
| verwarming: | Het elektrische Verwarmen |
Het auto Industriële de Rolijzer van Wasserijflatwork Ironer voor Gemakkelijke Bedbladen werkt
| Capaciteit: | 1, 2,3 rollen |
|---|---|
| verwarming: | stoom het verwarmen, het elektrische verwarmen |
| Materiaal: | Koolstofstaal, Roestvrij staal |
Stoom/Elektrische Verwarmde Wasserij Flatwork Ironer, Industrieel Rolijzer voor Bladen
| Capaciteit: | 1, 2,3 rollen |
|---|---|
| verwarming: | stoom het verwarmen, het elektrische verwarmen |
| Materiaal: | Koolstofstaal, Roestvrij staal |
De automatische Commerciële Vlakke Machine van het Werkironer voor Hotel/Wasserij/het Ziekenhuis
| Capaciteit: | 1, 2,3 rollen |
|---|---|
| verwarming: | stoom het verwarmen, het elektrische verwarmen |
| Materiaal: | Koolstofstaal, Roestvrij staal |
Commerciële Wasserij Flatwork Ironer voor het Strijken van en het Drukken van Goedgekeurd Ce
| Capaciteit: | 1, 2,3 rollen |
|---|---|
| verwarming: | stoom het verwarmen, het elektrische verwarmen |
| Materiaal: | Koolstofstaal, Roestvrij staal |
3000mm Commerciële Rol het Strijken Machine Flatwork Ironer met 2 Rollen
| Capaciteit: | 1, 2,3 rollen |
|---|---|
| verwarming: | stoom het verwarmen, het elektrische verwarmen |
| Materiaal: | Koolstofstaal, Roestvrij staal |
3 de broodjesstoom verwarmde Industriële Flatwork-het Strijken Machine voor de Energie van Bedbladen - besparing
| Capaciteit: | 1, 2,3 rollen |
|---|---|
| verwarming: | stoom het verwarmen, het elektrische verwarmen |
| Materiaal: | Koolstofstaal, Roestvrij staal |
Industriële Gepaste het Bladomslag van het Wasserij Automatische Bed met het Systeem van de Computercontrole
| Productnaam: | Zd-3000-V de Industriële Gepaste Omslag van het Bedblad voor Verkoop |
|---|---|
| Voorwaarde: | NIEUW |
| De dienst overzee: | Hangt van hoeveelheid af |
30KG stoom die Horizontale Wasmachine voor de Hoge Capaciteit van de Wasserijwinkel verwarmen
| Capaciteit: | 30KG |
|---|---|
| Trommeldiameter: | 650mm |
| Trommeldiepte: | 855mm |

