Alle producten
-
Industriële Wasmachine
-
commerciële wasmachine
-
horizontale wasmachine
-
wasserijwasmachine
-
Het Materiaal van de hotelwasserij
-
het materiaal van de het ziekenhuiswasserij
-
Industriële Wasmachinetrekker
-
Hydrotrekkermachine
-
industriële drogere machine
-
Bedblad die Machine vouwen
-
chemisch reinigenmachine
-
Wasserij het Eindigen Materiaal
-
Wasserij Flatwork Ironer
-
muntstuk in werking gestelde wasmachine
-
Naser MollaeiDe zeer goede leverancier, biedt altijd hoogte aan - kwaliteitswasmachine. -
Mahmoud TawfiqDe wasmachine kijkt goed, opnieuw zal kopen. -
Marcos ManozzoDe prijs is goed, overwegend samenwerking op lange termijn
zoekwoorden [ commercial bed sheet ironing machine ] bij elkaar passen 40 producten.
3000mm Commerciële Rol het Strijken Machine Flatwork Ironer met 2 Rollen
| Capaciteit: | 1, 2,3 rollen |
|---|---|
| verwarming: | stoom het verwarmen, het elektrische verwarmen |
| Materiaal: | Koolstofstaal, Roestvrij staal |
3 de broodjesstoom verwarmde Industriële Flatwork-het Strijken Machine voor de Energie van Bedbladen - besparing
| Capaciteit: | 1, 2,3 rollen |
|---|---|
| verwarming: | stoom het verwarmen, het elektrische verwarmen |
| Materiaal: | Koolstofstaal, Roestvrij staal |
Commerciële Wasserij Flatwork Ironer voor het Strijken van en het Drukken van Goedgekeurd Ce
| Capaciteit: | 1, 2,3 rollen |
|---|---|
| verwarming: | stoom het verwarmen, het elektrische verwarmen |
| Materiaal: | Koolstofstaal, Roestvrij staal |
Roestvrij staal Commerciële Wasmachine voor het Bedblad van het Klerenkledingstuk
| Productnaam: | Van het het kledingstukbed van roestvrij staal commerciële kleren het blad commerciële wasmachine |
|---|---|
| Installatie: | 100% vrije status |
| deur: | de deursysteem van de veiligheidskoppeling |
Industrieel Wasserijblad die Machine/Auto Commerciële Vouwende Machine vouwen
| Naam van het product: | De industriële Machine van de het Bladomslag van het Wasserijmateriaal/Auto Vouwende Machine |
|---|---|
| Andere Naam: | hotelhanddoek die machine vouwen |
| Materiaal: | Roestvrij staal of Verf |
Stof/Bedblad Automatische Wasserij die Machine voor Wasserijwinkel vouwen
| model: | Zd-3000 |
|---|---|
| Het maximum Vouwen: | 3000x3000mm |
| Maximum Snelheid (m/min): | 50 m/min |
ISO9001 overgegaan Commercieel het Strijken Materiaal voor Strijken van Kleren het Industriële Flatwork
| rolaantal: | het Strijken van 1,2,3,4,5 rol Industriële Flatwork Machine |
|---|---|
| Merknaam:: | Industriële Flatwork het Strijken van LAIJIE Machine |
| verwarming: | Elektrische en het Strijken van Stoom/Gas Industriële Flatwork Machine |
1-5 Kader en Helper van Flatwork Ironer van de rollen de het Professionele Wasserij
| Naam van het product: | Van de wasserijstoom Industriële Flatwork het Strijken van Flatwork Ironer Machine |
|---|---|
| rolaantal: | 1~5 rollen |
| Roldiameter: | Het elektrische verwarmen, Stoom het verwarmen, Gas het verwarmen |
Bedsheetwasserij Flatwork Ironer/Industrieel het Strijken Materiaal met 800mm Diameter
| Naam van het product: | 3000mm Industriële Flatwork het Strijken Machine voor Bedsheet met 800mm diameter |
|---|---|
| Nominale spanning: | 380V |
| verwarming: | Het elektrische Verwarmen |
Automatisch de Wasserij van Flatwork Industrieel het Strijken Materiaal voor Bedlinnen
| Capaciteit: | 1, 2,3 rollen |
|---|---|
| verwarming: | stoom het verwarmen, het elektrische verwarmen |
| Materiaal: | Koolstofstaal, Roestvrij staal |

