Alle producten
-
Industriële Wasmachine
-
commerciële wasmachine
-
horizontale wasmachine
-
wasserijwasmachine
-
Het Materiaal van de hotelwasserij
-
het materiaal van de het ziekenhuiswasserij
-
Industriële Wasmachinetrekker
-
Hydrotrekkermachine
-
industriële drogere machine
-
Bedblad die Machine vouwen
-
chemisch reinigenmachine
-
Wasserij het Eindigen Materiaal
-
Wasserij Flatwork Ironer
-
muntstuk in werking gestelde wasmachine
-
Naser MollaeiDe zeer goede leverancier, biedt altijd hoogte aan - kwaliteitswasmachine. -
Mahmoud TawfiqDe wasmachine kijkt goed, opnieuw zal kopen. -
Marcos ManozzoDe prijs is goed, overwegend samenwerking op lange termijn
zoekwoorden [ commercial bed sheet ironing machine ] bij elkaar passen 40 producten.
2500 mm zware linnen strijkijzer Commerciële beddoeken strijkijzer
| Naam van het product: | Commerciële Bedblad het Strijken Machine |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Toepasselijk: | hotel en het ziekenhuis |
800 van het de wasserij vlakke werk van mm gas verwarmde bladen van het het ijzerbed het strijken machine
| productnaam: | strijkmachine voor beddengoed |
|---|---|
| rol materiaal: | Roestvrij staal 304 |
| Roldiameter: | 800mm |
Op zwaar werk berekende Linnen het Strijken Machine, Commerciële Bedblad het Strijken Machine
| NAAM: | Op zwaar werk berekende (1-4 cilinders/rollen) Linnen het strijken machine, commercieel bedblad iron |
|---|---|
| Model: | Yzi-3000 |
| Het strijken snelheid: | 1-10 m |
800 mm roltrommel Gasverwarmd wasgoed platte werkstuk strijker beddengoed strijkijzer
| Naam van het product: | het gas verwarmde ijzer van het wasserij vlakke werk |
|---|---|
| het verwarmen: | gas het verwarmen |
| Toepasselijk: | hotel en het ziekenhuis |
Het Blad van de hotel Automatische Wasserij het Strijken Machine, Commerciële Rol het Strijken Machine
| Product name: | Fast working automatic laundryequipment iron machine/automatic iron machine |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| toepasselijk: | Allerlei kledingstukken |
Het professionele Automatische 3m Blad die van het Breedte Industriële Bed Machine zd-3000 vouwen
| Model: | Zd-3000 |
|---|---|
| Max Folding: | 3000x3000MM |
| Max Speed (m/min): | 50 m/min |
Stoom het verwarmen het Blad van het Hotellinnen het Strijken Machine met 800mm Roldiameter
| naam: | Stoom het verwarmen het Blad van het Hotellinnen het Strijken Machine met 800mm Roldiameter |
|---|---|
| Andere Naam: | hotelwasserij flatwork ironer |
| spanning: | 380V |
De automatische Commerciële Vlakke Machine van het Werkironer voor Hotel/Wasserij/het Ziekenhuis
| Capaciteit: | 1, 2,3 rollen |
|---|---|
| verwarming: | stoom het verwarmen, het elektrische verwarmen |
| Materiaal: | Koolstofstaal, Roestvrij staal |
Het Blad die van het hotelbed de Omslag van de Machinewasserij met 3300mm het Vouwen Grootte vouwen
| Productnaam: | De Automatische Wasserij die van de hotelstof Machine met 3300mm het Vouwen grootte vouwen |
|---|---|
| Model: | Zd-3300 |
| Het vouwen van laag: | 32 |
1600mm Hotel Automatische Strijkmachine Industriële Platwerk Strijkmachine
| Productnaam: | Strijkmachine voor beddengoed van 1600 mm |
|---|---|
| Rollen materiaal: | Roestvrij staal 304 |
| Rol diameter: | 800mm |

