Alle producten
-
Industriële Wasmachine
-
commerciële wasmachine
-
horizontale wasmachine
-
wasserijwasmachine
-
Het Materiaal van de hotelwasserij
-
het materiaal van de het ziekenhuiswasserij
-
Industriële Wasmachinetrekker
-
Hydrotrekkermachine
-
industriële drogere machine
-
Bedblad die Machine vouwen
-
chemisch reinigenmachine
-
Wasserij het Eindigen Materiaal
-
Wasserij Flatwork Ironer
-
muntstuk in werking gestelde wasmachine
-
Naser MollaeiDe zeer goede leverancier, biedt altijd hoogte aan - kwaliteitswasmachine. -
Mahmoud TawfiqDe wasmachine kijkt goed, opnieuw zal kopen. -
Marcos ManozzoDe prijs is goed, overwegend samenwerking op lange termijn
zoekwoorden [ commercial bed sheet ironing machine ] bij elkaar passen 40 producten.
Stoom/Elektrische Verwarmde Wasserij Flatwork Ironer, Industrieel Rolijzer voor Bladen
| Capaciteit: | 1, 2,3 rollen |
|---|---|
| verwarming: | stoom het verwarmen, het elektrische verwarmen |
| Materiaal: | Koolstofstaal, Roestvrij staal |
Het professionele Elektrische de Stoom van Flatwork Ironer van de Rolwasserij Verwarmen voor Bedsheet
| Capaciteit: | 1, 2,3 rollen |
|---|---|
| verwarming: | stoom het verwarmen, het elektrische verwarmen |
| Materiaal: | Koolstofstaal, Roestvrij staal |
2000 mm commerciële en industriële platte ijzeren strijkijzer
| Naam van het product: | Industriële strijkijzer voor het strijken van hotelplaten met rol |
|---|---|
| Rollerdiameter: | 375MM |
| Functie: | Borden strijken voor hotels en ziekenhuizen |
3 de Wasserijmateriaal van Ironer van het rol Industrieel Vlak Werk voor Hotel en het Ziekenhuis
| Capaciteit: | 1, 2,3 rollen |
|---|---|
| verwarming: | stoom het verwarmen, het elektrische verwarmen |
| Materiaal: | Koolstofstaal, Roestvrij staal |
Professionele Broodje Verwarmde Automatische het Strijken van Flatwork Ironer Machine voor Wasserij
| model: | Yzi-3000 |
|---|---|
| Naam van het product: | 2018 het Volledige verwarmde broodje van het de Wasserijmateriaal van het Reeks Professionele Hotel |
| Aantal Broodje: | 1 |
380V het commerciële laudry materiaal sloot volledig chemisch reinigenwasmachine
| Productnaam: | 380V het commerciële laudry materiaal sloot volledig chemisch reinigenwasmachine |
|---|---|
| Type: | Hoogtepunt met koeling en recyclingssysteem wordt gesloten dat |
| Garantie: | 1 jaar |
2,2 KW-Koolwaterstof Chemisch reinigenmachines 8kg - het Hoge Schoonmaken van 15kg
| Productnaam: | chemisch reinigenmachines |
|---|---|
| Verwarmde macht: | 2,2 kW |
| Wassnelheid: | 420r/min |
de wasserij van 8kg 10kg 12kg 15kg en chemisch reinigenmachines voor Wasserij met onze beste dienst wordt gebruikt die
| Productnaam: | de wasserij van 8kg 10kg 12kg 15kg en chemisch reinigenmachines |
|---|---|
| Oplosmiddel: | Percoplosmiddel |
| Tank: | 3 tanks |
Hoogtepunt met koeling en recyclingssysteem wordt gesloten de fabrikanten die van de chemisch reinigenmachine
| Productnaam: | Hoogtepunt met koeling en recyclingssysteem wordt gesloten de fabrikanten die van de chemisch reinig |
|---|---|
| Type: | Hoogtepunt met koeling en recyclingssysteem wordt gesloten dat |
| Trommeldiameter: | 420mm |
2 oplosbare kleine de droge reinigingsmachinemachines van de het chemisch reinigenmachine van tanksperc
| Sovent: | PERC |
|---|---|
| Tank: | 2 |
| Capaciteit: | 8KG |

