Alle producten
-
Industriële Wasmachine
-
commerciële wasmachine
-
horizontale wasmachine
-
wasserijwasmachine
-
Het Materiaal van de hotelwasserij
-
het materiaal van de het ziekenhuiswasserij
-
Industriële Wasmachinetrekker
-
Hydrotrekkermachine
-
industriële drogere machine
-
Bedblad die Machine vouwen
-
chemisch reinigenmachine
-
Wasserij het Eindigen Materiaal
-
Wasserij Flatwork Ironer
-
muntstuk in werking gestelde wasmachine
-
Naser MollaeiDe zeer goede leverancier, biedt altijd hoogte aan - kwaliteitswasmachine. -
Mahmoud TawfiqDe wasmachine kijkt goed, opnieuw zal kopen. -
Marcos ManozzoDe prijs is goed, overwegend samenwerking op lange termijn
zoekwoorden [ steam heating laundry washing machine ] bij elkaar passen 186 producten.
10kg volledig Automatische Koolwaterstof Chemisch reinigenmachine voor Klerenstoom het Verwarmen
| Capaciteit: | 10kg |
|---|---|
| Toepassing: | Hotel, het ziekenhuis, grote wasserijinstallatie, school |
| verwarming: | Stoom Verwarming |
Stoom/Elektrische het Verwarmen Flatwork het Strijken Machine 2 Broodjes voor Wasserijhotel
| Naam van het product: | Wasserijhotel Steam&Electric die Flatwork-het Strijken Machine Ironer verwarmen |
|---|---|
| Roll: | 2 broodjes |
| diameter van broodje: | 800mm |
Het gemakkelijke Gebruik kleedt de Machine van de Ijzerpers/Automatische het Strijken Machine 12 Maanden Garantie
| Productnaam: | automatische van de het ijzerwasserij van de stoompers de dringende machine chemisch reinigen irong |
|---|---|
| Plaats van origineel: | Shanghai China |
| het strijken voor: | Wol, Vezels, Katoen enz. |
Aangepaste Zelfbedieningsmuntstuk In werking gestelde Wasmachine voor Wasserijwinkel
| wascapaciteit: | 12 KG |
|---|---|
| GS-code: | 84502000 |
| Het schoonmaken Proces: | Koud Water het Schoonmaken |
Roestvrij staal 304 het Industriële Materiaal van de Wasmachine Commerciële Wasserij 50kg
| Capaciteit: | 50 kg |
|---|---|
| Materiaal: | Corrossion-Vrij roestvrij staal 304, |
| Functie: | het wassen en ontwatert |
Het professionele Elektrische de Stoom van Flatwork Ironer van de Rolwasserij Verwarmen voor Bedsheet
| Capaciteit: | 1, 2,3 rollen |
|---|---|
| verwarming: | stoom het verwarmen, het elektrische verwarmen |
| Materiaal: | Koolstofstaal, Roestvrij staal |
Stoom/Elektrische Verwarmde Wasserij Flatwork Ironer, Industrieel Rolijzer voor Bladen
| Capaciteit: | 1, 2,3 rollen |
|---|---|
| verwarming: | stoom het verwarmen, het elektrische verwarmen |
| Materiaal: | Koolstofstaal, Roestvrij staal |
Elektrische het Verwarmen SUS304 Industriële Drogere Machine voor het Gebruik van de Wasserijwinkel
| Voeding: | 380v/50HZ |
|---|---|
| Motormacht: | 1.1 kW |
| de macht van de ventilatormotor: | 1.1 kW |
3 de broodjesstoom verwarmde Industriële Flatwork-het Strijken Machine voor de Energie van Bedbladen - besparing
| Capaciteit: | 1, 2,3 rollen |
|---|---|
| verwarming: | stoom het verwarmen, het elektrische verwarmen |
| Materiaal: | Koolstofstaal, Roestvrij staal |
De volledig Automatische Capaciteit van de Wasmachine Drogere Machines 35kg van Commerical Industriële
| verwarming: | Het elektrische Verwarmen |
|---|---|
| Materiaal: | roestvrij staal of andere |
| Installatie: | 100% vrije status |

