Alle producten
-
Industriële Wasmachine
-
commerciële wasmachine
-
horizontale wasmachine
-
wasserijwasmachine
-
Het Materiaal van de hotelwasserij
-
het materiaal van de het ziekenhuiswasserij
-
Industriële Wasmachinetrekker
-
Hydrotrekkermachine
-
industriële drogere machine
-
Bedblad die Machine vouwen
-
chemisch reinigenmachine
-
Wasserij het Eindigen Materiaal
-
Wasserij Flatwork Ironer
-
muntstuk in werking gestelde wasmachine
-
Naser MollaeiDe zeer goede leverancier, biedt altijd hoogte aan - kwaliteitswasmachine. -
Mahmoud TawfiqDe wasmachine kijkt goed, opnieuw zal kopen. -
Marcos ManozzoDe prijs is goed, overwegend samenwerking op lange termijn
zoekwoorden [ steam heating laundry washing machine ] bij elkaar passen 186 producten.
800 van het de wasserij vlakke werk van mm gas verwarmde bladen van het het ijzerbed het strijken machine
| productnaam: | strijkmachine voor beddengoed |
|---|---|
| rol materiaal: | Roestvrij staal 304 |
| Roldiameter: | 800mm |
van de het Ziekenhuiswasserij van 380V 100kg de Trekker van de het Materiaalwasmachine met Touch screencontrole
| Installatie: | 100% vrije status |
|---|---|
| Controle: | Volledige automatisch met touch screen |
| Trommeldiameter: | 1080mm |
De hand/Automatische Wasserij het Eindigen Machine van de de Broekpers van Materiaaloverhemden
| Plaats van origineel: | Shanghai China |
|---|---|
| model: | Lj-125 |
| Garantie: | 12 Maanden |
Kleine Voetafdruk Commerciële Wasmachine/Muntstuk In werking gesteld Wasserijmateriaal
| Product: | Muntstuk In werking gesteld Laundromat Materiaal, Muntstukwasmachine en droger voor verkoop |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| spanning: | 220V~450V |
1.1kw grote Capaciteitslinnendroger, Commerciële Drogende Machine 30kg - 100kg
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|---|
| Type: | roterende drogende machine |
| macht: | 1.1KW |
Gas Verwarming Roller Strijkmachine Hotel Ziekenhuis Flatwork Lakens Strijkapparatuur
| productnaam: | Hotel Ziekenhuis Gebruikte rolstrijkmachine |
|---|---|
| Rollen materiaal: | Roestvrij staal 304 |
| Sollicitatie: | hotel, ziekenhuis beddengoed strijkmachine |
Op zwaar werk berekende Chemisch reinigenmachine met Laundromats van de Distillatietank Zaken 16kg
| Productnaam: | 16kg op zwaar werk berekende Chemisch reinigenmachine |
|---|---|
| Capaciteit: | 8kg 10kg 12kg 16kg |
| Type: | Op zwaar werk berekend |
50kg commercieel van de het Materiaalwasmachine van de Hotelwasserij de Trekkerhoog rendement
| Controle: | Volledig-automatisch & Hand |
|---|---|
| Installatie: | 100% vrije status |
| Trommeldiameter: | 902 mm |
70kg de voorwasmachine van de Ladingswasserij en Drogere Energie - besparing voor Kledingstukfabrieken
| Capaciteit: | 70kg |
|---|---|
| Trommeldiameter: | 1200mm |
| Trommeldiepte: | 626mm |
Automatische Wasserij het Eindigen Materiaalkledingstuk het Strijken Dringende Machine
| Naam van het product: | De toebehorenkledingstuk van het wasserijmateriaal het strijken dringende machine in de kledingstuki |
|---|---|
| Gewicht: | 320 kg |
| Vereist vacuüm: | 2.5 m3/min |

