Alle producten
-
Industriële Wasmachine
-
commerciële wasmachine
-
horizontale wasmachine
-
wasserijwasmachine
-
Het Materiaal van de hotelwasserij
-
het materiaal van de het ziekenhuiswasserij
-
Industriële Wasmachinetrekker
-
Hydrotrekkermachine
-
industriële drogere machine
-
Bedblad die Machine vouwen
-
chemisch reinigenmachine
-
Wasserij het Eindigen Materiaal
-
Wasserij Flatwork Ironer
-
muntstuk in werking gestelde wasmachine
-
Naser MollaeiDe zeer goede leverancier, biedt altijd hoogte aan - kwaliteitswasmachine. -
Mahmoud TawfiqDe wasmachine kijkt goed, opnieuw zal kopen. -
Marcos ManozzoDe prijs is goed, overwegend samenwerking op lange termijn
zoekwoorden [ steam heating laundry washing machine ] bij elkaar passen 186 producten.
Van de het bedrijfs ziekenhuiswasserij Materiaal/Commerciële Wasserijmateriaal en Droger
| Plaats van herkomst: | Shanghai, China (vasteland) |
|---|---|
| Naam van het product: | Wasserij bedrijfsmateriaal commerciële wasmachine en droger voor hotel en het ziekenhuis |
| Capaciteit: | 70kg |
Professioneel Stoom het Verwarmen Wasserij Chemisch reinigenmateriaal om Installatie Te wassen
| Capaciteit: | 10kg |
|---|---|
| Toepassing: | Hotel, het ziekenhuis, grote wasserijinstallatie, school |
| verwarming: | Stoom Verwarming |
Automatisch Op zwaar werk berekend Wasserijmateriaal/Commerciële Voorladingswasmachine met Grote Trommel
| Plaats van herkomst: | Shanghai, China (vasteland) |
|---|---|
| Naam van het product: | Op zwaar werk berekende industriële de wasmachineprijs van het wasserijmateriaal met grote durmashin |
| Materiaal: | Roestvrij Staal |
Van de de wasmachinewasserij van hoge snelheids Industriële kleren de wasmachinetrekker
| Capaciteit: | 10KG-120KG |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal 304 |
| Voltage: | 220 V/50 Herz |
Commerciële Muntstuk In werking gestelde Wasmachine, volledig Automatisch Wasserijmateriaal 50kg
| spanning: | 110,220,380,400,415v |
|---|---|
| Materiaal: | Corrossion-vrij roestvrij staal 304, |
| Installatie: | 100% vrije status |
Horizontale Industriële de Wasmachine volledig Automatische 100kg Capaciteit van de Trommelwasserij
| model: | Xgp-100 |
|---|---|
| Naam van het product: | 100kg volledig automatische wasserij horizontale wasmachine |
| Gebruik: | wasserijwinkel, hotel, het Ziekenhuis, School, Fabriek |
Van de het Materiaal150kg Capaciteit van de roestvrij staal Materiële Commerciële Wasserij Volledige Automatisch
| Beschrijving:: | : Automatische wasmachinetrekker, commercieel wasserijmateriaal |
|---|---|
| Het verwarmen: | Het elektrische verwarmen, Stoom het verwarmen |
| Capaciteit: | 15kg, 20kg, 30kg, 50kg, 70kg, 100kg, 150kg |
Het professionele de Linnendrogerstoom van Hotel Commerciële Kleren Drogere, Industriële Verwarmen
| Materiaal: | roestvrij staal of metaal |
|---|---|
| verwarming: | Stoom Verwarming |
| Garantie: | 1 jaar garantie |
Barrièretype Commercieel Wasserijmateriaal 50 Kg-de Wasmachine van het Capaciteitsziekenhuis
| Capaciteit: | 100KG |
|---|---|
| Materiaal: | Corrossion-Vrij roestvrij staal 304, |
| Opschortingstype: | De lenteopschorting |
Grote capaciteit 100 kg industriële wasmachine voor tunnels
| Capaciteit: | grote capaciteit 100 kg |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Kracht: | 380V 50hz 3 fasen |

