Alle producten
-
Industriële Wasmachine
-
commerciële wasmachine
-
horizontale wasmachine
-
wasserijwasmachine
-
Het Materiaal van de hotelwasserij
-
het materiaal van de het ziekenhuiswasserij
-
Industriële Wasmachinetrekker
-
Hydrotrekkermachine
-
industriële drogere machine
-
Bedblad die Machine vouwen
-
chemisch reinigenmachine
-
Wasserij het Eindigen Materiaal
-
Wasserij Flatwork Ironer
-
muntstuk in werking gestelde wasmachine
-
Naser MollaeiDe zeer goede leverancier, biedt altijd hoogte aan - kwaliteitswasmachine. -
Mahmoud TawfiqDe wasmachine kijkt goed, opnieuw zal kopen. -
Marcos ManozzoDe prijs is goed, overwegend samenwerking op lange termijn
zoekwoorden [ steam heating laundry washing machine ] bij elkaar passen 186 producten.
30+ Programma's Grote capaciteit 100 kg Industriële wasmachine XGQ-100
| Capaciteit: | 100kg |
|---|---|
| Naam van het product: | industriële wasmachine |
| garantie: | 1 jaar |
van de de Wasmachinewasserij van 2.2kw 25kg Industriële de Wasmachinetrekker Vrije Corrossion
| Materiaal: | Corrossion-Vrij roestvrij staal 304, |
|---|---|
| Anti-schok: | Volledige Opschorting |
| Gebruikt voor: | Hotel, het Ziekenhuis, wasserijwinkel |
Van de de Wasmachinetrekker 25kg van het wasserijmateriaal Industriële de Wasmachinefabrikant
| Materiaal: | Corrossion-vrij roestvrij staal 304, |
|---|---|
| Anti schok: | Volledige Opschorting |
| Gebruikt voor: | Hotel, het Ziekenhuis, wasserijwinkel |
Hoge Capaciteit Industriële de Groottewasmachine van 100 Kg voor Wasserij Bedrijfswinkel
| Capaciteit: | 30~100 kg |
|---|---|
| Toepassing: | Hotel, het ziekenhuis, grote wasserijinstallatie, school |
| Het verwarmen: | Stoom en Elektrisch |
Het milieu Droge Droge Schone de Droge Reinigingsmachinestoom van de Wasmachinefreon Verwarmen
| Het verwarmen: | Elektrische & Stoom |
|---|---|
| Capaciteit: | 8kg, 10kg 12kg 16kg |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
Autowasserij het Eindigen van het Kledingstukkleren van de Materiaalstoom de Persmachine
| Naam: | Kledingstuk Dringende machine voor wasserijgebruik |
|---|---|
| Plaats van origineel: | Shanghai China |
| Model: | Lj-25 |
Op zwaar werk berekende Industriële Horizontale Wasmachine voor Semi Automatisch van de Wasserijwinkel
| model: | Xgp-50 |
|---|---|
| Capaciteit: | 50kg |
| Trommeldiameter: | 780mm |
50 kg zware wasmachine industriële wasmachine fabrikanten
| Capaciteit: | 50kg wasserijmachine |
|---|---|
| Automatische rangschikking: | Volledige Automatisch |
| Naam van het product: | 50kg wasserijmachine |
50kg stoom die Hoogste de Wasmachinehoog rendement verwarmen van de Ladings Horizontaal As
| model: | Xgp-50 |
|---|---|
| Capaciteit: | 50kg |
| Het schoonmaken Proces: | Het oplosbare Schoonmaken |
50kg het Type van roestvrij staal Horizontale Trommel Wasmachine voor Self - servicewasserij
| Model: | Xgp-50 |
|---|---|
| Materiaal: | ROESTVRIJ STAAL |
| Trommeldiameter: | 780mm |

