Alle producten
-
Industriële Wasmachine
-
commerciële wasmachine
-
horizontale wasmachine
-
wasserijwasmachine
-
Het Materiaal van de hotelwasserij
-
het materiaal van de het ziekenhuiswasserij
-
Industriële Wasmachinetrekker
-
Hydrotrekkermachine
-
industriële drogere machine
-
Bedblad die Machine vouwen
-
chemisch reinigenmachine
-
Wasserij het Eindigen Materiaal
-
Wasserij Flatwork Ironer
-
muntstuk in werking gestelde wasmachine
-
Naser MollaeiDe zeer goede leverancier, biedt altijd hoogte aan - kwaliteitswasmachine. -
Mahmoud TawfiqDe wasmachine kijkt goed, opnieuw zal kopen. -
Marcos ManozzoDe prijs is goed, overwegend samenwerking op lange termijn
zoekwoorden [ steam heating laundry washing machine ] bij elkaar passen 186 producten.
Volledig Automatische Wasmachine met Droger, 50kg-de Trekker van de Barrièrewasmachine
| Capaciteit: | 50 kg |
|---|---|
| Toepassing: | Hotel, het ziekenhuis, grote wasserijinstallatie, school |
| verwarming: | Stoom en Electricx |
Voorladingswasmachines en Drogers voor Laundromat 30kg-100kg Capaciteit
| Capaciteit: | 100 kg |
|---|---|
| Toepassing: | Hotel, het ziekenhuis, grote wasserijinstallatie, school |
| verwarming: | Stoom en Elektrisch |
Wasserij Commercieel Chemisch reinigenmateriaal voor Goedgekeurd Ce van het Hotelziekenhuis
| Capaciteit: | 10kg |
|---|---|
| Toepassing: | Hotel, het ziekenhuis, grote wasserijinstallatie, school |
| verwarming: | Stoom Verwarming |
Volledig Auto Voor de Wasserijmateriaal van het Ladingshotel, Hotelwasmachine en Droger
| Controle: | Volledig-automatisch & Hand |
|---|---|
| Installatie: | 100% vrije status |
| Trommeldiameter: | 902 mm |
Volledige Automatische Industriële Wasmachine en Drogere 100kg voor Hotel/Wasserijwinkel
| Capaciteit: | 100 kg |
|---|---|
| Trommeldiameter: | 1450mm |
| verwarming: | Het elektrische Verwarmen |
Leer en Wol Chemisch reinigenmachine in Laundromats Computercontrole
| Capaciteit: | 10kg |
|---|---|
| Toepassing: | Hotel, het ziekenhuis, grote wasserijinstallatie, school |
| verwarming: | Stoom Verwarming |
Automatisch de Wasserij van Flatwork Industrieel het Strijken Materiaal voor Bedlinnen
| Capaciteit: | 1, 2,3 rollen |
|---|---|
| verwarming: | stoom het verwarmen, het elektrische verwarmen |
| Materiaal: | Koolstofstaal, Roestvrij staal |
De betrouwbare Wasmachine van het de Wasserijmateriaal van 40kg Industriële en Drogere Toestellen
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Gebruik: | wasserij, hotel, het ziekenhuis |
| Brandstof: | Elektrisch & stoom |
1-5 Kader en Helper van Flatwork Ironer van de rollen de het Professionele Wasserij
| Naam van het product: | Van de wasserijstoom Industriële Flatwork het Strijken van Flatwork Ironer Machine |
|---|---|
| rolaantal: | 1~5 rollen |
| Roldiameter: | Het elektrische verwarmen, Stoom het verwarmen, Gas het verwarmen |
Commerciële Wasserij Flatwork Ironer voor het Strijken van en het Drukken van Goedgekeurd Ce
| Capaciteit: | 1, 2,3 rollen |
|---|---|
| verwarming: | stoom het verwarmen, het elektrische verwarmen |
| Materiaal: | Koolstofstaal, Roestvrij staal |

