Alle producten
-
Industriële Wasmachine
-
commerciële wasmachine
-
horizontale wasmachine
-
wasserijwasmachine
-
Het Materiaal van de hotelwasserij
-
het materiaal van de het ziekenhuiswasserij
-
Industriële Wasmachinetrekker
-
Hydrotrekkermachine
-
industriële drogere machine
-
Bedblad die Machine vouwen
-
chemisch reinigenmachine
-
Wasserij het Eindigen Materiaal
-
Wasserij Flatwork Ironer
-
muntstuk in werking gestelde wasmachine
-
Naser MollaeiDe zeer goede leverancier, biedt altijd hoogte aan - kwaliteitswasmachine. -
Mahmoud TawfiqDe wasmachine kijkt goed, opnieuw zal kopen. -
Marcos ManozzoDe prijs is goed, overwegend samenwerking op lange termijn
zoekwoorden [ steam heating laundry washing machine ] bij elkaar passen 186 producten.
Stoom die Industriële Wasserijwasmachine met Omschakelaarssysteem XGQ verwarmen
| Wascapaciteit: | 30KG, 50KG, 70KG, 100KG |
|---|---|
| HS Code: | 84502000 |
| Gebruik: | laundromat, school, het ziekenhuis, textielfabriek |
30KG stoom die Horizontale Wasmachine voor de Hoge Capaciteit van de Wasserijwinkel verwarmen
| Capaciteit: | 30KG |
|---|---|
| Trommeldiameter: | 650mm |
| Trommeldiepte: | 855mm |
Stoom die industriële wasmachine en linnendroger voor wasserijwinkel verwarmen
| Capaciteit: | 100 KG |
|---|---|
| verwarming: | Stoom Verwarming |
| Gewicht: | 650Kg |
100kg de voorladings Commerciële Laundromat Materiaal/Wasmachine van de Hotelwasserij
| Plaats van herkomst: | Shanghai, China (Vasteland) |
|---|---|
| Productnaam: | De volledige automatische commerciële van de de wasserijwasmachine van het wasserijmateriaal prijs 1 |
| Capaciteit: | 100kg |
Stoom die Horizontale Wasmachine Op zwaar werk berekend met Koppelingssysteem verwarmen
| model: | Xgp-100 |
|---|---|
| Trommeldiepte: | 1400mm |
| verwarming: | elektrisch |
De volledig automatische op zwaar werk berekende prijslijst van de de wasserijwasmachine van de wasmachinetrekker
| Plaats van herkomst: | Shanghai, China (Vasteland) |
|---|---|
| Functie:: | het wassen, het halen |
| Voltage: | 380V / 50Hz of 220V / 50Hz |
Hoge Drogere/Industriële de Wasserijwasmachine van de Rotatie100kg Commerciële Wasmachine
| Naam van het product: | Hoge industriële de wasserijwasmachine en droger van de rotatie100kg wasserij voor het hotelziekenhu |
|---|---|
| Materiaal: | SS304 |
| Trommeldiameter: | 902mm |
Hoge industriële de wasserijwasmachine en droger van de rotatie100kg wasserij voor het hotelziekenhuis
| Productnaam: | Hoge industriële de wasserijwasmachine en droger van de rotatie100kg wasserij voor het hotelziekenhu |
|---|---|
| Materiaal: | ss304 |
| Trommeldiameter: | 902mm |
100 kg industriële wasmachine extractor dubbele afvoer systeem hoge spin commerciële was wasmachine
| Beschrijving: | 100 kg wasmachine industriële wasmachine extractor dubbel afvoersysteem |
|---|---|
| Voorzien zijn van: | Kritische reiniging / residuvrij |
| Brandstof: | Het elektrische Stoom Verwarmen |
Zwaar uitgevoerde industriële wasmachine-extractor Lavadora-wasmachine
| Spanning: | 380V/ 50hZ 3 fasen |
|---|---|
| HS-CODE: | 84502000 |
| Functie: | Het wassen het Halen |

