Alle producten
-
Industriële Wasmachine
-
commerciële wasmachine
-
horizontale wasmachine
-
wasserijwasmachine
-
Het Materiaal van de hotelwasserij
-
het materiaal van de het ziekenhuiswasserij
-
Industriële Wasmachinetrekker
-
Hydrotrekkermachine
-
industriële drogere machine
-
Bedblad die Machine vouwen
-
chemisch reinigenmachine
-
Wasserij het Eindigen Materiaal
-
Wasserij Flatwork Ironer
-
muntstuk in werking gestelde wasmachine
-
Naser MollaeiDe zeer goede leverancier, biedt altijd hoogte aan - kwaliteitswasmachine. -
Mahmoud TawfiqDe wasmachine kijkt goed, opnieuw zal kopen. -
Marcos ManozzoDe prijs is goed, overwegend samenwerking op lange termijn
zoekwoorden [ steam heating laundry washing machine ] bij elkaar passen 186 producten.
De automatische Commerciële Cyclus van het Chemisch reinigenmateriaal 45min/voor Hotel/School
| Productnaam: | perc de prijs van chemisch reinigenmachines voor verkoop |
|---|---|
| Capaciteit: | 8kg, 10kg 12kg 16kg |
| Gebruik: | Hotel, het Ziekenhuis, School, fabriek, de Wasserijdienst |
630 * 480mm Trommel Commerciële Wasmachine en Droger die Muntstuk met Met geringe geluidssterkte in werking wordt gesteld
| Product: | De commerciële Muntstuk In werking gestelde wasmachine en de droger van het Wasmachine volledig Auto |
|---|---|
| Installatie: | 100% vrije status |
| wascapaciteit: | 12kg, 15kg |
ISO9001 industriële Commerciële Voorladingswasmachine met het Systeem van de Computercontrole
| Capaciteit: | 100 kg |
|---|---|
| Toepassing: | Hotel, het ziekenhuis, grote wasserijinstallatie, school |
| verwarming: | Stoom en Elektrisch |
Trekker 30kg 50kg 70kg 100kg van de roestvrij staal de Industriële Wasmachine
| Capaciteit: | 100 kg |
|---|---|
| Toepassing: | Hotel, het ziekenhuis, grote wasserijinstallatie, school |
| verwarming: | Stoom en Elektrisch |
30kg de industriële Grote Commerciële Wasmachine van de Wasmachinetrekker en Droger Ce-Certificaat
| Capaciteit: | 30 kg |
|---|---|
| Toepassing: | Hotel, het ziekenhuis, grote wasserijinstallatie, school |
| verwarming: | Stoom en Electricx |
Volledige Automatische Industriële Wasmachinetrekker voor Kleren Grote Capaciteit 100 Kg
| Capaciteit: | 100 kg |
|---|---|
| Toepassing: | Hotel, het ziekenhuis, grote wasserijinstallatie, school |
| verwarming: | Stoom en Elektrisch |

