Alle producten
-
Industriële Wasmachine
-
commerciële wasmachine
-
horizontale wasmachine
-
wasserijwasmachine
-
Het Materiaal van de hotelwasserij
-
het materiaal van de het ziekenhuiswasserij
-
Industriële Wasmachinetrekker
-
Hydrotrekkermachine
-
industriële drogere machine
-
Bedblad die Machine vouwen
-
chemisch reinigenmachine
-
Wasserij het Eindigen Materiaal
-
Wasserij Flatwork Ironer
-
muntstuk in werking gestelde wasmachine
-
Naser MollaeiDe zeer goede leverancier, biedt altijd hoogte aan - kwaliteitswasmachine. -
Mahmoud TawfiqDe wasmachine kijkt goed, opnieuw zal kopen. -
Marcos ManozzoDe prijs is goed, overwegend samenwerking op lange termijn
zoekwoorden [ steam heating laundry washing machine ] bij elkaar passen 186 producten.
De driehoekige machine van de riem industriële linnendroger voor wasserijzaken
| Productnaam: | De driehoekige machine van de riem industriële linnendroger voor wasserijzaken |
|---|---|
| Materiaal: | Koolstofstaal |
| Ben van toepassing voor: | klerendroger |
Hotel Ziekenhuis Industriële Wasserij Apparatuur Automatische Was Droogmachine
| Naam: | Industriële wasapparatuur voor hotels en ziekenhuizen |
|---|---|
| Spanning: | 380V/ 50hZ 3 Fase |
| Garantie: | 1 jaar |
Ce-kleedt de certificaat Industriële commerciële Linnendrogers drogende machine
| Voltage: | 220v/380v |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Ben van toepassing voor: | Wasserijwinkel |
8kg volledig Ingesloten Op zwaar werk berekende Wasserij Hoofdmotor 360mm van de Chemisch reinigenmachine 1.5kw Trommeldiameter
| Capaciteit: | 8KG |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal 304 |
| Trommeldiameter: | 360mm |
de wasserij van 8kg 10kg 12kg 15kg en chemisch reinigenmachines voor Wasserij met onze beste dienst wordt gebruikt die
| Productnaam: | de wasserij van 8kg 10kg 12kg 15kg en chemisch reinigenmachines |
|---|---|
| Oplosmiddel: | Percoplosmiddel |
| Tank: | 3 tanks |
Op zwaar werk berekende Commerciële Chemisch reinigenmachine voor Wasserij/Hotelgebruik
| Capaciteit: | 8kg |
|---|---|
| Toepassing: | Hotel, het ziekenhuis, grote wasserijinstallatie, school |
| verwarming: | Stoom en Elektrisch |
150 kg industriële wasmachine afzuigkap professionele wasapparatuur
| Capaciteit: | 150 kg |
|---|---|
| Gebruikt voor: | Hotel ziekenhuis / leger |
| Naam: | De industriële Wasmachine Extractor150kg van het Wasserijmateriaal |
1600mm Hotel Automatische Strijkmachine Industriële Platwerk Strijkmachine
| Productnaam: | Strijkmachine voor beddengoed van 1600 mm |
|---|---|
| Rollen materiaal: | Roestvrij staal 304 |
| Rol diameter: | 800mm |
De Rol van Flatwork Ironer van de hoog rendementwasserij Commerciële het Strijken Machine
| Aantal Broodje: | 1 rol |
|---|---|
| Toepassing: | Hotel, het ziekenhuis, grote wasserijinstallatie, school |
| Diameter van Broodje: | 800mm |
Computercontrole Industriële Chemisch reinigenmachine, de Machine 8kg van de Doek Droge Reinigingsmachine
| Capaciteit: | 8kg |
|---|---|
| Toepassing: | Hotel, het ziekenhuis, grote wasserijinstallatie, school |
| verwarming: | Stoom en Elektrisch |

