Alle producten
-
Industriële Wasmachine
-
commerciële wasmachine
-
horizontale wasmachine
-
wasserijwasmachine
-
Het Materiaal van de hotelwasserij
-
het materiaal van de het ziekenhuiswasserij
-
Industriële Wasmachinetrekker
-
Hydrotrekkermachine
-
industriële drogere machine
-
Bedblad die Machine vouwen
-
chemisch reinigenmachine
-
Wasserij het Eindigen Materiaal
-
Wasserij Flatwork Ironer
-
muntstuk in werking gestelde wasmachine
-
Naser MollaeiDe zeer goede leverancier, biedt altijd hoogte aan - kwaliteitswasmachine. -
Mahmoud TawfiqDe wasmachine kijkt goed, opnieuw zal kopen. -
Marcos ManozzoDe prijs is goed, overwegend samenwerking op lange termijn
zoekwoorden [ steam heating laundry washing machine ] bij elkaar passen 186 producten.
7.5kw 100kg capacity commercial grade washer and dryer commercial laundry machine
| Plaats van herkomst: | Shanghai, China (Vasteland) |
|---|---|
| Het verwarmen: | Het elektrische verwarmen, Stoom het verwarmen |
| Functie:: | het wassen, het halen |
Hoogtepunt met koeling en recyclingssysteem wordt gesloten de fabrikanten die van de chemisch reinigenmachine
| Productnaam: | Hoogtepunt met koeling en recyclingssysteem wordt gesloten de fabrikanten die van de chemisch reinig |
|---|---|
| Type: | Hoogtepunt met koeling en recyclingssysteem wordt gesloten dat |
| Trommeldiameter: | 420mm |
Pneumatisch van de Machinebroeken van de Robotbroek Blazend de Persijzer die Machine vormen
| Productnaam: | Hijgt blazende machine |
|---|---|
| installatie: | 100% vrije status |
| Garantie: | 2 jaar |
Industrieel Automatisch Kleren Chemisch reinigenmateriaal voor Wasserijwinkel
| Productnaam: | perc de prijs van chemisch reinigenmachines voor verkoop |
|---|---|
| Capaciteit: | 8kg, 10kg 12kg 16kg |
| Gebruik: | Hotel, het Ziekenhuis, School, fabriek, de Wasserijdienst |
De professionele commerciële droge reinigingsmachine van chemisch reinigenmachines in laundromats
| Productnaam: | Professionalcommercial de droge reinigingsmachine van chemisch reinigenmachines in laundromats |
|---|---|
| Beschrijving: | Droge reinigingsmachinemachine |
| Garantie: | 1 jaar |
LAIJIE Automatische Wasserij Flatwork Strijkmachine Enkele Rol 1600mm
| Productnaam: | 1600 mm strijkmachine met enkele rol |
|---|---|
| rol materiaal: | Roestvrij staal 304 |
| Sollicitatie: | hotel, ziekenhuis beddengoed strijkmachine |
De automatische Industriële Chemisch reinigenmachine sloot volledig 1 Jaargarantie in
| Capaciteit: | 12 KG |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Installatie: | 100% vrije status |
Elektrisch industrieel stoomstroomstation met ijzeren ketel in roestvrij staal 1000W 220V Volt
| Naam van het product: | Ijzer het Strijken Post met Ijzerboiler |
|---|---|
| Capaciteit: | 1,8 Liter |
| het verwarmen: | Elektrisch |
2 oplosbare kleine de droge reinigingsmachinemachines van de het chemisch reinigenmachine van tanksperc
| Sovent: | PERC |
|---|---|
| Tank: | 2 |
| Capaciteit: | 8KG |
Roestvrij staal 304 Industriële Wasmachinetrekker voor Hotel/Wasserijinstallatie/School
| Capaciteit: | 50 kg |
|---|---|
| Toepassing: | Hotel, het ziekenhuis, grote wasserijinstallatie, school |
| verwarming: | Stoom en Electricx |

