Alle producten
-
Industriële Wasmachine
-
commerciële wasmachine
-
horizontale wasmachine
-
wasserijwasmachine
-
Het Materiaal van de hotelwasserij
-
het materiaal van de het ziekenhuiswasserij
-
Industriële Wasmachinetrekker
-
Hydrotrekkermachine
-
industriële drogere machine
-
Bedblad die Machine vouwen
-
chemisch reinigenmachine
-
Wasserij het Eindigen Materiaal
-
Wasserij Flatwork Ironer
-
muntstuk in werking gestelde wasmachine
-
Naser MollaeiDe zeer goede leverancier, biedt altijd hoogte aan - kwaliteitswasmachine. -
Mahmoud TawfiqDe wasmachine kijkt goed, opnieuw zal kopen. -
Marcos ManozzoDe prijs is goed, overwegend samenwerking op lange termijn
zoekwoorden [ steam heating laundry washing machine ] bij elkaar passen 186 producten.
De automatische Commerciële Vlakke Machine van het Werkironer voor Hotel/Wasserij/het Ziekenhuis
| Capaciteit: | 1, 2,3 rollen |
|---|---|
| verwarming: | stoom het verwarmen, het elektrische verwarmen |
| Materiaal: | Koolstofstaal, Roestvrij staal |
3 de Wasserijmateriaal van Ironer van het rol Industrieel Vlak Werk voor Hotel en het Ziekenhuis
| Capaciteit: | 1, 2,3 rollen |
|---|---|
| verwarming: | stoom het verwarmen, het elektrische verwarmen |
| Materiaal: | Koolstofstaal, Roestvrij staal |
Het auto Industriële de Rolijzer van Wasserijflatwork Ironer voor Gemakkelijke Bedbladen werkt
| Capaciteit: | 1, 2,3 rollen |
|---|---|
| verwarming: | stoom het verwarmen, het elektrische verwarmen |
| Materiaal: | Koolstofstaal, Roestvrij staal |
3000mm Commerciële Rol het Strijken Machine Flatwork Ironer met 2 Rollen
| Capaciteit: | 1, 2,3 rollen |
|---|---|
| verwarming: | stoom het verwarmen, het elektrische verwarmen |
| Materiaal: | Koolstofstaal, Roestvrij staal |
SUS304 Enig/Dubbel Milieuvriendelijk de Filtratiesysteem van de Chemisch reinigenmachine
| Capaciteit: | 12kg |
|---|---|
| Oplosmiddel: | perchloroethylene |
| Alle delen wat betreft oplosmiddel: | SUS304 |
Grote wasmachine en droger Commerciële wasapparatuur voor ziekenhuishotelrestaurant
| Naam: | 150 kg grote commerciële wasmachine en droger |
|---|---|
| model-: | Xgq-150 |
| Spanning: | 380V/ 50hZ 3 Fase |
Automatische industriële wasdroger wasdroger 30 kg 50 kg 100 kg
| Capaciteit: | 30 kg 50 kg 100 kg |
|---|---|
| Naam: | Zware commerciële wasdroger kleding droogmachine voor wasserette |
| Installatie: | 100% Vrijstaand |
Stainleestaal 800mm Rol het Strijken Machinestoom/het Elektrische Verwarmen
| Merknaam:: | LAIJIE-Rol het Strijken machine |
|---|---|
| Het verwarmen: | Elektrische en Stoom/Gasrol het Strijken machine |
| Roldiameter: | 800mm Rol het Strijken machine |
Automatische frequentieomzetting industriële wasmachine afzuigkap 25 kg zacht gemonteerd
| Capaciteit: | 25 Kg |
|---|---|
| Naam: | Industriële wasmachine 25 kg |
| Spanning: | 380V/ 50hZ 3 fasen / 220V 50hZ 3 fasen |
De volledig Ingesloten volledig Automatische Stoom van de Chemisch reinigenmachine/het Elektrische Verwarmen 8kg 10kg
| Capaciteit: | 8kg, 10kg 12kg 16kg |
|---|---|
| Toepassing: | Hotel, het ziekenhuis, grote wasserijinstallatie, school |
| Het verwarmen: | Stoom en Elektrisch |

