Alle producten
-
Industriële Wasmachine
-
commerciële wasmachine
-
horizontale wasmachine
-
wasserijwasmachine
-
Het Materiaal van de hotelwasserij
-
het materiaal van de het ziekenhuiswasserij
-
Industriële Wasmachinetrekker
-
Hydrotrekkermachine
-
industriële drogere machine
-
Bedblad die Machine vouwen
-
chemisch reinigenmachine
-
Wasserij het Eindigen Materiaal
-
Wasserij Flatwork Ironer
-
muntstuk in werking gestelde wasmachine
-
Naser MollaeiDe zeer goede leverancier, biedt altijd hoogte aan - kwaliteitswasmachine. -
Mahmoud TawfiqDe wasmachine kijkt goed, opnieuw zal kopen. -
Marcos ManozzoDe prijs is goed, overwegend samenwerking op lange termijn
zoekwoorden [ steam heating laundry washing machine ] bij elkaar passen 186 producten.
De grote Wasmachine van de Capaciteits70kg Automatische Voorlading, Industriële Wasmachine
| model: | Xgp-70 |
|---|---|
| Capaciteit: | 70kg |
| Materiaal: | Roestvrij Staal |
30kg capaciteits Commerciële Wasmachine en het Drogere Water Halen Met geringe geluidssterkte
| Productnaam: | 30kg de beste wasmachine van het prijslinnen/de industriële prijzen van wasserijmachines |
|---|---|
| Sleutelwoord: | de industriële prijzen van wasserijmachines |
| Capaciteit: | 30kg |
50kg de volledig Automatische Op zwaar werk berekende Snelheid van de Wasmachine36rpm Was voor Wasserijwinkel
| Materiaal: | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| wascapaciteit: | 50kg |
| Trommeldiameter: | 1080mm |
Roestvrij staal 304 Commerciële Wasmachine voor Laundromats Hoge Capaciteit
| Materiaal: | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| model: | XGQ |
| certification: | CE |
De elektrische het Verwarmen Goedgekeurde Wasmachine van de het Ziekenhuis Voorlading en Drogere ISO9001 Met geringe geluidssterkte
| Beschrijving: | Voor open lading elektrische het verwarmen het ziekenhuiswasmachine met ISO9001 |
|---|---|
| Type: | Verticaal type |
| Toepassing: | Het ziekenhuis |
100kg het horizontale Materiaal van de Wasmachine Industriële Wasserij voor Kledingstukfabriek
| model: | Xgp-100 |
|---|---|
| Capaciteit: | 100 KG |
| Type: | De horizontale Wasmachine van het Wasmachineskledingstuk |
Elektrische het Verwarmen Horizontale Wasmachine Textielwasmachine met SGS Certificaat
| model: | Xgp-70 |
|---|---|
| Capaciteit: | 70kg |
| Type: | Horizontale Wasmachines Textielwasmachine |
De volledig automatische industriële wasmachine van 100kg voor hotel en het ziekenhuis
| wascapaciteit: | 100 KG |
|---|---|
| GS-code: | 84502000 |
| Gebruik: | laundromat, school, het ziekenhuis, textielfabriek |
Hoge van de de Wasmachine Volledige Opschorting van de Pers Schone Commerciële Wasserij de Schokstructuur
| Wascapaciteit: | 30kg 50kg 70kg 100kg |
|---|---|
| HS Code: | 84502000 |
| Materiaal: | Roestvrij staal 304 |
Reiniging op de plaats Automatische industriële wasmachine voor wasserette
| Naam van het product: | industriële wasserijwasmachine |
|---|---|
| wascapaciteit: | 16kg 20kg 30kg 50kg 70kg 100kg |
| Gebruik: | De commerciële wasserijdiensten, school, het ziekenhuis, textielfabriek; Gezondheidszorg |

