Alle producten
-
Industriële Wasmachine
-
commerciële wasmachine
-
horizontale wasmachine
-
wasserijwasmachine
-
Het Materiaal van de hotelwasserij
-
het materiaal van de het ziekenhuiswasserij
-
Industriële Wasmachinetrekker
-
Hydrotrekkermachine
-
industriële drogere machine
-
Bedblad die Machine vouwen
-
chemisch reinigenmachine
-
Wasserij het Eindigen Materiaal
-
Wasserij Flatwork Ironer
-
muntstuk in werking gestelde wasmachine
-
Naser MollaeiDe zeer goede leverancier, biedt altijd hoogte aan - kwaliteitswasmachine. -
Mahmoud TawfiqDe wasmachine kijkt goed, opnieuw zal kopen. -
Marcos ManozzoDe prijs is goed, overwegend samenwerking op lange termijn
zoekwoorden [ steam heating laundry washing machine ] bij elkaar passen 186 producten.
De volledige autotrekker van de wasmachine industriële wasmachine in wasserijmateriaal
| Naam van het product: | De volledige autotrekker van de wasmachine industriële wasmachine in wasserijmateriaal |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij Staal |
| Installatie: | 100% vrije status |
Voorladings Commerciële Wasmachine met Elektrisch Verwarmend 30 Kg Capaciteits
| Plaats van Oorsprong: | Shanghai, China (vasteland) |
|---|---|
| Modelaantal: | XGQ |
| Capaciteit: | 30 kg capaciteits van commerciële wasmachine |
Capaciteit 10KG - van het de Wasmateriaal van 100KG de Commerciële Professionele Wasmachine
| Materiaal: | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Capaciteit: | 10kg-100kg |
| naam: | De industriële wasmachine van de wasserij voorlading |
Industriële wasmachine van 100 kg met geavanceerde functies voor hotels en ziekenhuizen
| Capaciteit: | 100 kg |
|---|---|
| Automatische rangschikking: | volledig automatisch |
| Naam van het product: | 30+ programma's100kg industriële wasmachine |
Roestvrij staal 304 Commerciële Wasmachine en Drogere Grote Capaciteit 100kg
| Naam van het product: | Grote capaciteit 100kg 304 Wasmachine en droger van Roestvrij staal de de commerciële kleren |
|---|---|
| Capaciteit: | 30~100kg |
| Opschortingstype: | Luchtkussenopschorting |
Volledige Opschortings volledig Automatische Wasmachine/SS 304 Industriële Wasmachine
| Naam van het product: | 12 de wasserij commerciële maanden wasmachine van de garantie van de nieuwe voorwaarde voor verkoop |
|---|---|
| Materiaal: | SS304 |
| Trommeldiameter: | 902mm |
Elektrische het Verwarmen Industriële Wasmachinemachine met Alarmerende Functie Grote Capaciteit
| Naam van het product: | Grote capaciteit elektrische het verwarmen 110,220,230,380,400,415V Voltage industriële wasmachine |
|---|---|
| Capaciteit: | 30kg, 50kg, 70kg, 100kg |
| Voorwaarde: | Nieuwe |
Ce-Hoge de Rotatie Voorlading van Certificaat Commerciële Wasmachine 220/415V
| Origineel van plaats: | Shanghai China |
|---|---|
| Naam van het product: | commerciële wasmachine voor verkoop |
| Capaciteit: | 15kg, 20kg, 30kg, 50kg, 70kg, 100kg, 150kg |
30 Programma's Microcomputer-controller Industriële wasmachine
| wascapaciteit: | 30kg |
|---|---|
| certificaat: | CE, ISO, SGS |
| Automatische Rang: | Volledige Automatisch |
De industriële Wasmachine van de Stoffendoek en Drogere Sterke Dehydratiemacht voor Commercieel
| Productnaam: | De de industriële wasmachine en droger van de stoffendoek voor commercieel gebruik |
|---|---|
| Trommeldiameter: | 902mm |
| Trommelafdeling: | 500mm |

