Alle producten
-
Industriële Wasmachine
-
commerciële wasmachine
-
horizontale wasmachine
-
wasserijwasmachine
-
Het Materiaal van de hotelwasserij
-
het materiaal van de het ziekenhuiswasserij
-
Industriële Wasmachinetrekker
-
Hydrotrekkermachine
-
industriële drogere machine
-
Bedblad die Machine vouwen
-
chemisch reinigenmachine
-
Wasserij het Eindigen Materiaal
-
Wasserij Flatwork Ironer
-
muntstuk in werking gestelde wasmachine
-
Naser MollaeiDe zeer goede leverancier, biedt altijd hoogte aan - kwaliteitswasmachine. -
Mahmoud TawfiqDe wasmachine kijkt goed, opnieuw zal kopen. -
Marcos ManozzoDe prijs is goed, overwegend samenwerking op lange termijn
zoekwoorden [ steam heating laundry washing machine ] bij elkaar passen 186 producten.
30 kg 50 kg 100 kg zware wasmachine extractor industriële wasmachine
| Capaciteit: | 100kg |
|---|---|
| Automatische rangschikking: | Volledige Automatisch |
| Naam van het product: | 30+ programma's100kg industriële wasmachine |
Elektrische het Verwarmen Commerciële de Computercontrole van de Wasmachine100kg Grote Capaciteit
| Plaats van herkomst: | Shanghai, China (vasteland) |
|---|---|
| verwarming: | Het elektrische verwarmen, Stoom het verwarmen |
| Functie:: | Het wassen, het halen |
Industriële de Wasserijwasmachine van de wasserijwinkel met Staaltrommel het Elektrische Verwarmen
| Productnaam: | Elektrische het verwarmen 304 Roestvrij staal Industriële Wasmachine voor Wasserijwinkel |
|---|---|
| Wascapaciteit: | 70KG |
| HS Code: | 84502000 |
40kg OEM van de de Wasmachine Voorlading van de hoge Capaciteits de Automatische Wasserij Dienst
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Gebruik: | wasserij, hotel, het ziekenhuis |
| Brandstof: | Elektrisch & stoom |
40kg het automatische Materiaal van de Wasserijwasmachine
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Gebruik: | wasserij, hotel, het ziekenhuis |
| Brandstof: | Elektrisch & stoom |
Industriële wasmachine met geavanceerde technologie
| Naam van het product: | 50KG industriële Wasmachine |
|---|---|
| Brandnaam: | LAIJIE |
| programma's: | 30+ |
30kg professionele Industriële Wasserijwasmachine voor Wasserijwinkel
| Wascapaciteit: | 30kg |
|---|---|
| Productnaam: | commerciële wasmachine voor hotel en het ziekenhuis |
| Materiaal: | Roestvrij staal 304 |
volledige auto van de wasserijwasmachines van het roestvrij staalhotel industriële de wasmachinemachine
| Plaats van herkomst: | Shanghai, China (Vasteland) |
|---|---|
| Materiaal: | ss304 |
| Verleende naverkoop de dienst: | Vrije vervangstukken |
Elektrisch/Stoom die Industriële Voorladerwasmachine met Omschakelaarssysteem verwarmen
| wascapaciteit: | 30kg, 50kg, 70kg, 100kg |
|---|---|
| GS-code: | 84502000 |
| Gebruik: | laundromat, school, het ziekenhuis, textielfabriek |
30KG wasserijwasmachine en Droger met Elektrische 380V en Stoom het Verwarmen
| Materiaal: | Roestvrij Staal |
|---|---|
| Trommeldiameter: | 902mm |
| Trommel Afd.: | 500mm |

