Alle producten
-
Industriële Wasmachine
-
commerciële wasmachine
-
horizontale wasmachine
-
wasserijwasmachine
-
Het Materiaal van de hotelwasserij
-
het materiaal van de het ziekenhuiswasserij
-
Industriële Wasmachinetrekker
-
Hydrotrekkermachine
-
industriële drogere machine
-
Bedblad die Machine vouwen
-
chemisch reinigenmachine
-
Wasserij het Eindigen Materiaal
-
Wasserij Flatwork Ironer
-
muntstuk in werking gestelde wasmachine
-
Naser MollaeiDe zeer goede leverancier, biedt altijd hoogte aan - kwaliteitswasmachine. -
Mahmoud TawfiqDe wasmachine kijkt goed, opnieuw zal kopen. -
Marcos ManozzoDe prijs is goed, overwegend samenwerking op lange termijn
zoekwoorden [ steam heating laundry washing machine ] bij elkaar passen 186 producten.
Volledig Autolaundromat Wasmachine, Industrieel Wasserijmateriaal 20kg~100kg
| Productnaam: | Stoom het verwarmen de Wasserij volledig Autowasmachine van Hotelkleren voor laundromat Gebruik |
|---|---|
| Wascapaciteit: | 20kg~100kg |
| HS Code: | 84502000 |
Het op zwaar werk berekende Commerciële Wasmachiness304 Materiële Koud Water Schoonmaken
| Productnaam: | op zwaar werk berekende industriële van het de wasserijmateriaal van het hotelziekenhuis de wasmachi |
|---|---|
| Capaciteit: | 70KG |
| Verleende naverkoop de dienst: | Vrije vervangstukken |
Het Industriële Gebruik van de roestvrij staalwasmachine/Op zwaar werk berekend Wasserijmateriaal
| model: | Xgp-50 |
|---|---|
| Capaciteit: | 50 kg |
| Brandstof: | Elektrisch & Stoom |
Materiaal van de de Wasmachine het Industriële Wasserij van de hoge Capaciteits100kg Trekker
| Productnaam: | Het grote Materiaal van de de Wasmachine Industriële Wasserij van de Capaciteits100kg Trekker |
|---|---|
| Wascapaciteit: | 100kg |
| HS Code: | 84502000 |
Auto Industriële Wasmachine en Drogere Anticorrosief voor Wasserijzaken
| wascapaciteit: | 100 kg |
|---|---|
| Trommeldiameter: | 902mm |
| Trommeldiepte: | 500mm |
Hoog rendement het Industriële Wasmachine/Materiaal van de het Ziekenhuiswasserij met het Elektrische Verwarmen
| Beschrijving: | Hoog rendement het Industriële wasmachine/materiaal van de het ziekenhuiswasserij met het elektrisch |
|---|---|
| Functie: | het wassen en het halen voor het ziekenhuisgebruik |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
35kg industriële Wasmachine/Commercieel Ce Goedgekeurde van de Wasserijwasmachine
| Model: | GDZ-35 |
|---|---|
| Capaciteit: | 35Kg |
| Trommeldiameter: | 990mm |
Professionele Commerciële Industriële Wasmachine met de Trekker van de Barrièrewasmachine
| Productnaam: | Professioneel Industrieel Wasserijmateriaal met Trekker xgq-100 van de Barrièrewasmachine |
|---|---|
| Wascapaciteit: | 100kg |
| HS Code: | 84502000 |
Het kledingstukwasmachine van de hoge capaciteitswasmachine voor wasserijzaken
| Productnaam: | Het kledingstukwasmachine van de hoge capaciteitswasmachine voor wasserijzaken |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | hoge capaciteitswasmachine |
| Gebruik voor: | hotel, het ziekenhuis, wasserijzaken |
Roestvrij staal Commerciële Wasmachine voor het Bedblad van het Klerenkledingstuk
| Productnaam: | Van het het kledingstukbed van roestvrij staal commerciële kleren het blad commerciële wasmachine |
|---|---|
| Installatie: | 100% vrije status |
| deur: | de deursysteem van de veiligheidskoppeling |

