Alle producten
-
Industriële Wasmachine
-
commerciële wasmachine
-
horizontale wasmachine
-
wasserijwasmachine
-
Het Materiaal van de hotelwasserij
-
het materiaal van de het ziekenhuiswasserij
-
Industriële Wasmachinetrekker
-
Hydrotrekkermachine
-
industriële drogere machine
-
Bedblad die Machine vouwen
-
chemisch reinigenmachine
-
Wasserij het Eindigen Materiaal
-
Wasserij Flatwork Ironer
-
muntstuk in werking gestelde wasmachine
-
Naser MollaeiDe zeer goede leverancier, biedt altijd hoogte aan - kwaliteitswasmachine. -
Mahmoud TawfiqDe wasmachine kijkt goed, opnieuw zal kopen. -
Marcos ManozzoDe prijs is goed, overwegend samenwerking op lange termijn
zoekwoorden [ steam heating laundry washing machine ] bij elkaar passen 186 producten.
Voorladings Op zwaar werk berekende Commerciële Wasmachine voor Hotel15-100kg Capaciteit
| Plaats van herkomst: | Shanghai, China (vasteland) |
|---|---|
| Naam van het product: | De voorwasmachines van de ladings op zwaar werk berekende commerciële wasserij voor hotel |
| Capaciteit: | 15kg 25kg 35kg, 50kg, 70kg, 100kg |
Ruwe Witte Automatische Commerciële Wasmachine met Gediplomeerde ISO 9001
| Plaats van herkomst: | Shanghai, China (Vasteland) |
|---|---|
| Productnaam: | Op zwaar werk berekende automatische industriële commerciële de wasmachinetrekker van de wasserijwas |
| Capaciteit: | 15kg, 20kg, 30kg, 50kg, 70kg, 100kg, 150kg |
100kg industriële Wasmachinetrekker, Commerciële Wasmachine en Droger
| Handelsmerk: | Laijie |
|---|---|
| Type schoonmaken: | Schoon-in-plaats |
| kleur: | Op maat |
De elektrische het Verwarmen Capaciteit van de het Materiaalwasmachine 30KG van de het Ziekenhuiswasserij
| Nominaal vermogen: | 30KG |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Vervangstukken: | aangeboden |
Hoge de wasmachineprijs van de Rotatie commerciële wasserij voor het gebruik van het hotelziekenhuis
| Capaciteit: | 30 kg |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal 304 |
| verwarming: | Stoom Verwarming |
Elektrisch het Verwarmen Horizontaal het Roestvrije staalsgs van de Wasmachine Hoogste Lading Certificaat
| model: | Xgp-70 |
|---|---|
| Capaciteit: | 70kg |
| Type: | Horizontale Wasmachines Textielwasmachine |
De volledige Automatische Op zwaar werk berekende Lage Schok van de Wasserij Commerciële Wasmachine Met geringe geluidssterkte
| Materiaal: | Corrossion-vrij roestvrij staal 304, |
|---|---|
| Capaciteit: | 30kg wasserijwasmachine |
| verwarming: | Electric& Stoom |
Op zwaar werk berekende Wasserij Commerciële Wasmachine en Drogere Prijzen
| Materiaal: | Corrossion-vrij roestvrij staal 304, |
|---|---|
| Capaciteit: | 30kg wasserijwasmachine |
| Het verwarmen: | Electric& Stoom |
Het grote Roestvrije staal van de Capaciteits Industriële Wasmachine met Stoom Verwarmingssysteem
| Wascapaciteit: | 70KG |
|---|---|
| HS Code: | 84502000 |
| Verwarmingssysteem: | Stoom het Verwarmen |
Controle van de de Ladingscomputer van de roestvrij staal de Commerciële Wasmachine Voor
| Naam van het product: | Wasserij bedrijfsmateriaal commerciële wasmachine en droger voor hotel en het ziekenhuis |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst: | installatie het steunen |
| kleur: | Ruw wit |

